Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Charge
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012. 08. 31. 10:38

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Charge » 2012. 08. 31. 12:44

'Na én ilyen iskolákra gondolok :D Amúgy bocsi oké csak ma regeltem nem ismertem mit hogyan lehet :) Mostantól úgy lesz Az meg hogy sokat kérek .. gondolkozz... ha ugyanannyi lehetőség van mint egy 2005-ös játékban akkor nem sokat öltek a játékba nemde? :D Több lehetőség kell és nem is kell minden egyszerre amit leírtam mert ezek csak tippek "vagy/vagy" tippek nem "és/és/és még lehetne" tippek :) A valósághű dolgokat meg mondom nem kell túlspilázni kikapcsolhatók/ skip-elhetők lennének és aki nem akarja az nem érted? Szóval nem kérek én olyan sokat ha végiggondolod MERT EZ NEM 90-es évek!!!! 10-es években járunk ráadásul ez a játék csak 2013-ban jelenik meg abban az időben mikor minden fejlődik és jobbnál jobb dolgok jönnek létre egyre több dolgot találnak fel!! ez már egy bizonyos "jövő" ami felől nagyok az elvárások így vagyok én a gta-val ha már csinálják akkor korhoz hűen csinálják ne rontsák el :D
Utólag: Na kezdesz ráérezni mire gondolok jogosítvány téren :) Az meg hogy igazoltatás jól hangzik a rendőrök is lehetnének értelmesebb lények esetleg tolerálhatóak egy kicsit .... VALÓSÁGHŰBBEk mert ez még elég gyatra a 2008-ban kiadott GTA epizódban :) Szégyen hogy 2008-as játékban ilyen primitív a mesterséges intelligencia... de most csak a hibákat vesszük észre gondolkodjunk el milyen sok lehetőség van a gta-ban és nézzük a pozitívumokat!!! Összegezve egy hibás nagyon fasza játék de nincs hibátlan rá kell tudnunk nekem nagyon tetszik a gta az nagyon jó játék sorozat és a hibák javíthatóak tehát ne a hibákat vegyük észre :D Jó hogy ez a topic erről szól de akkor is mennyi féle jó dolog van 1 gta-ban nem? :D:D A fodrászat és tetkó jó ötlet az kell!! A tuningolás is viszont az is kéne hogy esetleg saját autó vásárolható.. kölcsönözhető!! Nem csak lopni lehet :) pl bemész egy szalonba és kiválasztasz 1 kocsit aminek az árát megkerested nem jól hangzik? :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 31. 12:55

Charge írta: de most csak a hibákat vesszük észre gondolkodjunk el milyen sok lehetőség van a gta-ban és nézzük a pozitívumokat!!! Összegezve egy hibás nagyon fasza játék de nincs hibátlan rá kell tudnunk nekem nagyon tetszik a gta az nagyon jó játék sorozat és a hibák javíthatóak tehát ne a hibákat vegyük észre :D Jó hogy ez a topic erről szól de akkor is mennyi féle jó dolog van 1 gta-ban nem? [/color]
Én nem vettem észre a hibákat. Szó sem volt erről. Igen, sok lehetőség van, vannak dolgok, ahol még csiszolni kell, de hát nem játszhatatlan.

És a topic nem erről szól. Ez a topic arról szól, hogy mit szeretnél a GTA V-ben. Milyen lenne a te saját "álom GTA V-öd".
"Whatever." (Ryder)

Charge
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012. 08. 31. 10:38

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Charge » 2012. 08. 31. 12:59

Azt értem de én a "ez a topic erről szól" -on azt értettem hogy azon mi kéne mi hiányzik :D tehát ha valami kell/jó lenne és az hiányzik az vagy hiba vagy hiányosság esetleg olyan dolog a hiányos ami megvalósíthatatlan szóval közel arról szól a topic :D
De mi "GTA-sok" ne is vitatkozzunk ízlés kérdése az egész amit én leírtam nekem az az "álom GTA-m" Szóval mind1 kinek mi tetszik nekem az tetszik amit leírtam :D inkább ne is vitatkozzunk hanem egymás mellett álljunk:Digazam van , igazam van vagy makacskodunk még? :D :D
Ja és hogyha ez a topic a saját "álom GTA-mról" szól akkor miért vitatkozunk azon h nekem mi az álmom Arra akarok utalnihogy akkor nem kell beleszólni az énfélémbe akármit is tartasz hülyeségnek (ezt vedd aminek akarod de nem sértésnek szántam)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 31. 13:47

Luszie írta:Ha pedig reális hp vesztést vársz, akkor ne vedd meg a játékot. :) Mert direkt van szerintem így megcsinálva. Sokszor elég egy jól leadott lövés, és egy lövéstől megmurdelna a főhős. Golyóálló mellénnyel kicsit több. Mondjuk fejlődött már az előző részek óta a gép inteligenciája, de engem még a IV-ben sem találtak el valami sokszor, mert tudtam fedezékbe bújni. Az viszont, ha reális hp vesztés lenne, szörnyen megnehezítené a játékot. De remélem hogy a gép azért okosabb lesz már az V-ben. Nem ok nélkül nincs "reális hp vesztés" az FPS játékokban sem. A sok 10 éves felállna a gép elől, és inkább csinálna mást, de tuti nem játszana úgy, mert amilyen kis ügyetlen, valószínűleg mindig csak lelőnék, és elmenne a kedve a játéktól (Tisztelet a kivételnek, ha van itt 10 éves, akkor elnézést kérek. :D ) Szóval érted. Vannak dolgok, amiknek mondjuk én is örülnék, azok közül amiket te írtál, néhányat úgy is vélek, hogy majd megvalósítanak, de néhányra szinte 0 az esély még az V-ben, de szerintem még az azutáni részt követően is.
Milyen nagy ötlet pedig a reális HP vesztés. Lábonlőnek, és nem tudsz futni, karon lőnek, és nem tudsz lőni. Tényleg remek ötlet! Mert hát ha ennyire akarjuk a realitást, miért nem szerzünk egy pisztolyt, rohanunk ki a szabadba, lőjük le a legelső rendőrt, csórjuk el a kocsiját?! Ez a játék nem arra van, hogy vadászgéppel megnyomorítunk egy házat, egy fát, vagy egy felhőkarcolót, hanem hogy végigjátsszuk. És persze lehetnek nagy elvárások (Luszie, nem neked címzem, de a te kommentedet másolom :)), de azt hiszem a fejlesztők mindent megtesznek, amit tudnak. Szóval ennyire reális játékot senki ne várjon el. Ott az élet, csináld ott, ami itt nem tetszik.

Luszie írta:Hát nem tudom, én egy 40 körüli pasast maximum az olasz maffiában tudok elképzelni.. :D Vagy ehhez hasonló bűnszervezetben, de állítólag (bár már rég láttam a trailer-t, szóval lehet nem jó az információ) a főhősünk eleinte jófiú, mint Vic, nem? Vagy ez nem is derül ki, hanem csak nyaralni jött ide? Nem tudom pontosan, meg kéne néznem a trailer-t, mindenesetre a trailer-ből az kiderül, hogy szeretne családot alapítani, és megpiheni, szóval nagyon a maffiába se passzolna be az arc. Még Niko-t üggyel-bajjal bepasszintom neked a maffiába.. de egyelőre őt nem tudom.
Valami más "bandát" el tudok neki képzelni, olyasmit, mint mondjuk Tommy-nak volt a VC-ben. Na egy olyat eltudok. Én ezt a főhőst egyelőre egy pénzes "úriembernek" képzelem el, mint az akkori Tommy is volt.
Hát figyelj, bárkit el lehet képzelni maffiózónak. Sonny Forelli is negyven körül lehetett, mégis nekiállt lődözni egy Rugerrel Vercetti palotájában.
Szerintem jó ötlet a banda alapítás, akit hívhatsz segíteni, szállíthatnak kocsit, stb.
És persze jó lenne a terület is, ahol lehet védelmi pénzt szedni. Szerintem.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 31. 16:02

NoxiusEnterprise írta: Milyen nagy ötlet pedig a reális HP vesztés. Lábonlőnek, és nem tudsz futni, karon lőnek, és nem tudsz lőni. Tényleg remek ötlet!
Ez a része szerintem is jó ötlet. De ennek szervesen nincs köze a HP vesztéshez, inkább a sérüléshez. Végülis ezen is tényleg javíthatnának majd egyszer. Ha olyan helyen lőnek meg, akkor esetleg harcképtelenné válj. Jó ötlet. :)
Charge írta: Ja és hogyha ez a topic a saját "álom GTA-mról" szól akkor miért vitatkozunk azon h nekem mi az álmom Arra akarok utalnihogy akkor nem kell beleszólni az énfélémbe akármit is tartasz hülyeségnek (ezt vedd aminek akarod de nem sértésnek szántam)
Ez egy fórum, ami azt (is) jelenti, hogy ha nem ért valaki egyet más véleményével, legyen ez akár egy álom, le lehet írni.. Ezért van a fórum, hogy beszéljük meg. Abban igazad van, hogy a véleménye mindenkinek egyedi, és tiszteletben kell tartani, de ha nem tetszik, azt is ugyanúgy le lehet írni.
Azzal, hogy megírom, hogy mi nem tetszik a te ötletedben, az végülis olyan, mintha az én saját V ötletemet egészíteném ki, nem? Azzal amiket te leírsz, és tetszik, és azokkal, amiket te leírsz és én nem akarom a sajátomba.
Ezen nem kell kiakadni, bár látom nem kaptad fel a vizet.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 09. 06. 17:23

amúgy a GTA IV fegyverkínálata nekem elég szegényes volt,persze aztán az Episodes from Liberty City új fegyverei jók voltak,de az előző epizódokból nagyon hiányoltam a minigun-t,a revolvert,a virágcsokrot meg a gumibotot,csak hogy néhányat említsek,szerintem nagyon jó lenne,hogyha az összes gta IV-es,EFLC-s és San Andreasos fegyvert viszont láthatnánk a GTA V-ben

Persze az is jó,hogyha új ötletekkel állnak elő és újfajta fegyvereket tesznek a sorozatba,elvégre ez nem egy GTA SA remake lesz :)
It's all down south now.

Avatar
Balázsik Dave
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. 08. 25. 15:49
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Balázsik Dave » 2012. 09. 06. 17:29

Mr.Vercetti írta:amúgy a GTA IV fegyverkínálata nekem elég szegényes volt,persze aztán az Episodes from Liberty City fegyverei jók voltak,de az előző epizódokból nagyon hiányoltam a minigun-t,a revolvert,a virágcsokrot meg a gumibotot,csak hogy néhányat említsek,szerintem nagyon jó lenne,hogyha az összes gta IV-es,EFLC-s és San Andreasos fegyvert viszont láthatnánk a GTA V-ben

Persze az is jó,hogyha új ötletekkel állnak elő és újfajta fegyvereket tesznek a sorozatba,elvégre ez nem egy GTA SA remake lesz :DD
Teljesen egyet értek veled, de eltudnák képzelni olyat is ,hogy ilyen kis dolgokat tudnánk venni fegyverekhez...Pl: Hangtompító, vagy nagyobb TÁRhely, vagy bármi mást, szerintem a R* bele ad Apait-Anyait a GTA V-be..:)
TRAILER II.?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 06. 18:10

Hát figyelj, szerintem a külön hangtompító csak azért hülyeség, mert akkor veszel külön egy hangtompítós puskát/pisztolyt, és akkor úgyis hangtompítóval használod. Max le lehetne venni, ill. vissza is lehetne rakni azt.
A nagyobb tárhely meg szerintem felesleges, mert úgyis ebben a részben is az lesz majd, hogy xy $-ért vehetsz lőszert, és amennyiszer megveszed annyiszor xy mennyiségű + lőszert kapsz, ami szerintem teljesen jó, nem kell itt a tár kapacitását megnövelgetni.


Amúgy igen, elég szegényes a kínálat. Pár TBOGT-s és TLAD-s fegyver kár, hogy a IV-nél nem jutott eszükbe.. :D Mert azokba vannak tényleg jók, míg a IV-ben inkább csak az M4-t használtam, meg ha a szükség úgy hozta, akkor a sniper-t.
Se gumibot, se fényképező.. Helyette random tárgyakat lehetett felvenni az útról. Persze nem várom el hogy mindent visszarakjanak, mert mondjuk egy virágcsokort le*szarok, hogy lesz-e benne vagy sem, de ha már egyszer GTA, és illegális dolgok, akkor pl. a rendőröknél elég logikusnak kellene lennie, hogy nem csak fegyver van náluk, hanem gumibot is, amit ugyanúgy el lehetne kobozni. De más "fun" fegyvert is viszont látnék. Pl. a katana kardot, szerintem azzal is olyan jókat lehet már kaszabolni... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 06. 18:42

A fényképező nekem nagyon hiányzik. Jó lenne, ha újra lenne a játékban. Ennél már csak az lenne jobb, ha a PS3 BGM menüjébe is kilehetne másolni azokat, mint a GT5-ben! AZ ***** JÓ LENNE!
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 07. 14:42

Mr.Vercetti írta:amúgy a GTA IV fegyverkínálata nekem elég szegényes volt,persze aztán az Episodes from Liberty City új fegyverei jók voltak,de az előző epizódokból nagyon hiányoltam a minigun-t,a revolvert,a virágcsokrot meg a gumibotot,csak hogy néhányat említsek,szerintem nagyon jó lenne,hogyha az összes gta IV-es,EFLC-s és San Andreasos fegyvert viszont láthatnánk a GTA V-ben

Persze az is jó,hogyha új ötletekkel állnak elő és újfajta fegyvereket tesznek a sorozatba,elvégre ez nem egy GTA SA remake lesz :)
Hát nem tudom, én pont örültem a kis fegyverkínálatnak. Nem kellett sokat gondolkozni rajta.A GTA III megoldása jó még, hogy nagyjából mindenből egy van, így nem kell sokat gondolkozni a dolgokon.
Én az egyetlen dolgon, amin változtatnék, a pisztolyok száma. Szerintem pisztolyból kellene legalább öt-hat különböző (esetleg sörétesből), de másból 1-2 darab elég lenne.
Én például kifejezetten nehezményezném magam számára, ha megint olyanok lennének benne, mint a Minigun, vagy a jetpack. De ez persze személyes vélemény.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 07. 18:19

NoxiusEnterprise írta:
Mr.Vercetti írta:amúgy a GTA IV fegyverkínálata nekem elég szegényes volt,persze aztán az Episodes from Liberty City új fegyverei jók voltak,de az előző epizódokból nagyon hiányoltam a minigun-t,a revolvert,a virágcsokrot meg a gumibotot,csak hogy néhányat említsek,szerintem nagyon jó lenne,hogyha az összes gta IV-es,EFLC-s és San Andreasos fegyvert viszont láthatnánk a GTA V-ben

Persze az is jó,hogyha új ötletekkel állnak elő és újfajta fegyvereket tesznek a sorozatba,elvégre ez nem egy GTA SA remake lesz :)
Hát nem tudom, én pont örültem a kis fegyverkínálatnak. Nem kellett sokat gondolkozni rajta.A GTA III megoldása jó még, hogy nagyjából mindenből egy van, így nem kell sokat gondolkozni a dolgokon.
Én az egyetlen dolgon, amin változtatnék, a pisztolyok száma. Szerintem pisztolyból kellene legalább öt-hat különböző (esetleg sörétesből), de másból 1-2 darab elég lenne.
Én például kifejezetten nehezményezném magam számára, ha megint olyanok lennének benne, mint a Minigun, vagy a jetpack. De ez persze személyes vélemény.
Ezzel nem értek egyet. Miért pont pisztolyból legyen 5-6 db? Szerintem mindegyikből kellene annyi. A jetpacknak pedig megintcsak nem örülnék, mert szerintem borzasztóan irrealisztikus, elég vicces volt az a küldetés is az SA-ban, mikor egy ismétlem EGY embernek kellett ellopnia azt, egy jól őrzött katona bázisról. Mese.. Olyan mint a TBOGT. Az is olyan mint SA. Egy ember nem tudja megváltani a világot... GTA-n kivül persze, de a lényeg: szerintem nem illik bele.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 07. 18:30

Luszie írta:Ezzel nem értek egyet. Miért pont pisztolyból legyen 5-6 db? Szerintem mindegyikből kellene annyi. A jetpacknak pedig megintcsak nem örülnék, mert szerintem borzasztóan irrealisztikus, elég vicces volt az a küldetés is az SA-ban, mikor egy ismétlem EGY embernek kellett ellopnia azt, egy jól őrzött katona bázisról. Mese.. Olyan mint a TBOGT. Az is olyan mint SA. Egy ember nem tudja megváltani a világot... GTA-n kivül persze, de a lényeg: szerintem nem illik bele.
Azt akartam írni, hogy nem örülnék olyannak, mint a minigun, meg a jetpack :D
Én azért a pisztolyokat írtam, mert nekem, személy szerint folyamatosan azu volt a kedvencem, mindenhol azt használtam a legtöbbet, még akkor is, ha nem volt annyira hasznos.
Az SA -t meg egyáltalán nem szerettem. minden küldetésben mészároltál csak.
Guess who's back!

LacroiX
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. 06. 02. 21:58

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: LacroiX » 2012. 09. 07. 22:03

Nekem semmi bajom nincs a jetpack-el. Nem értem miért lenne irrealisztikus...

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 09. 08. 13:24

a jetpack tényleg kicsit irrealisztikus,ettől függetlenül örülnék neki,legfeljebb nem lenne rá szükség a történet folyamán :D a minigun viszont egyáltalán nem irrealisztikus,csak kb. annyira mint az aknavető,a gta-ban mindig is nagy kedvenc volt a VC óta,és csalódás volt a hiánya a IV-ben,szóval remélem nem hagyják ki. Meg a monster truck-ot is viszontlátnám :) (persze nem úgy,hogy az utcán járkálnak,hanem mondjuk küldetésautóként,vagy valahol parkolna egy)
It's all down south now.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 08. 14:55

Mr.Vercetti írta:a jetpack tényleg kicsit irrealisztikus,ettől függetlenül örülnék neki,legfeljebb nem lenne rá szükség a történet folyamán :D a minigun viszont egyáltalán nem irrealisztikus,csak kb. annyira mint az aknavető,a gta-ban mindig is nagy kedvenc volt a VC óta,és csalódás volt a hiánya a IV-ben,szóval remélem nem hagyják ki. Meg a monster truck-ot is viszontlátnám :) (persze nem úgy,hogy az utcán járkálnak,hanem mondjuk küldetésautóként,vagy valahol parkolna egy)
Mert egy Minigun, ami egy helikoptergépágyú, és kézi tüzelésre a súlya, visszarúgása miatt nem alkalmas tényleg nem irreális!
Dehogynem! Azzal nem lehetne lőni, és az, hogy egy kis darálástól mindenki meghal, kifejezetten rontja a játékélményt szerintem. A VC -ben a többi fegyver tűzereje megközelítőleg annyi volt, mint a Miniguné, ha öt-hat ember lőtt rád. De az SA -ban már nem ez volt.
A Jetpack meg aztán nem is kicsit irreális. Mondjuk úgy, hogy értelmetlenül az.
Guess who's back!

Válasz küldése