GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 25. 15:19

Jaja. Én is meg "Lowrideresitettem" a Chinom :D Meg a Virgomat is.
De a kedvencem az a Voodoo, a Bucanneer meg Moonbeam. Valószinűleg ezeket is fogom majd feltuningolni :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 10. 25. 15:34

Mindenki kihagyja a Faction-t pedig az már a GTA IV-ben is az egyik legswagebb kocsi volt :D Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy Lamar úgy ül a kocsin az artwork-ön, mint Ceasar a San Andreas-ból? A kocsi is tök ugyanúgy néz ki, csak a pisztoly hiányzik a kezéből.
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 25. 15:41

Faction nekem nem jön be. Sokkal inkább egy rossz Compact autó, mintsem egy Izom Lowrider :D
Mélyk képről is beszélsz Samu?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 10. 25. 15:51

Ebben igazad lehet :D Nemtudom, nekem valahogy a formája jön be, meg az, hogy üveggel fedett a tetőtér. Bár nekem kicsit fura az ízlésem autók terén, szerintem én vagyok az egyetlen a földön akinek tetszik a
GTA V-ös Glendale :ninja:

Amúgy erre a képre gondoltam
Kép
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 25. 16:44

Hogy lehet egy auto Swag? Amúgy egy Merdzsa hongyne tetszene? Nekem volt is egy darabig, csak annyira gagyi tulajdonságokkal rendelkezik, hogy eladtam inkább. Amúgy a Rockstarnak nem erőssége a Mercik lemodellezése. A GTA IV-es Schaftert meg az SA-s VC-s Admiral-t leszámítva, mindegyiknek olyan gagyi Ázsiai "műanyag" autó megjelenése van. Már eleve az a Benefactor logó nagyon alpári.
Gyenge napok vannak...

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 10. 25. 16:51

Megfordítom a kérdést: miért ne lehetne egy autó swag? :D Ezt csak úgy mondtam, hirtelen ez a szépséges szó jutott eszembe. Amúgy a gyémánt logó tényleg kicsit dzsigolós, dehát a Rockstar mindent leparodizál, szóval szerintem ezzel a gazdag sznobokat, meg az orosz maffiózókat akarták szimbolizálni, akik csak azért vesznek mercit, mert drága, és villogni akarnak vele, hogy megtehetik.
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 25. 16:56

De a megjelenésük attól még lehetne mutatós. Mondjuk a tökéletesnél nehéz jobbat alkotni. Inkább egy az az egyben kéne lemásolniuk a német autókat, nem kéne bele kontárkodniuk. A BMW-k még egész jól sikerültek.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 25. 16:57

Én tudom, hogy arra a Caesar-os képre gondoltál, csak mélyk Lamaros képre? :D :D
Na meg szerintem lehetne több Audi. Pl egy A5-ös. Esetleg RS.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 10. 25. 17:05

Rockstar69: szerintem egy az egyben a copyright cuccos miatt nem tudják lemásolni a kocsikat, mindig kell valamit változtatni. Az AC Unity-ba se tudták 100% pontosan berakni a Notre Dame-t, mert még az is kopirájt alatt van :D

Gonzales: Erre a Lamar képre gondoltam: http://vignette4.wikia.nocookie.net/gta ... -prefix=hu
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 25. 21:01

Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 10. 25. 21:16

Gonzales: Egy amerikàban játszodó játékban nem a német kocsik vannak a "középpontban".

Tequi-La-La: de más játékok is egy az egyben másolják a kocsikat. Pl: Forza, Gran Turismo stb.

Rockstar69: szerintdm rohadt jól néz ki a "Faction" azon a képen amit te felraktál
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 10. 26. 09:06

The Rock írta:Gonzales: Egy amerikàban játszodó játékban nem a német kocsik vannak a "középpontban".

Tequi-La-La: de más játékok is egy az egyben másolják a kocsikat. Pl: Forza, Gran Turismo stb.

Rockstar69: szerintdm rohadt jól néz ki a "Faction" azon a képen amit te felraktál
Be is baszna, ha a Forzában meg a Gran Turismoban nem egy az egyben azok a kocsik lennének...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 26. 09:17

The Rock írta:Gonzales: Egy amerikàban játszodó játékban nem a német kocsik vannak a "középpontban".

Tequi-La-La: de más játékok is egy az egyben másolják a kocsikat. Pl: Forza, Gran Turismo stb.

Rockstar69: szerintdm rohadt jól néz ki a "Faction" azon a képen amit te felraktál
Az más, mert ott megvásárolják a licenszeket.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 10. 26. 10:43

Rockstar69: na azért nem igaz hogy a rockstar nem tudná megvásárolni.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 26. 14:35

Jó mondjuk szerintem jó, hogy "egyediek". Én személy szerint nem szeretnék egy az egyben ugyanolyan dizájnú kocsikkal járni mint a valóságban :D na meg a nevek miatt se. Nekem ugy a jó, hogy két neve van a kocsiknak. A jobban hozzáértőbbeknek ugy mondom AUDI, akik meg nem kónyitanak annyira az autókhoz azoknak Obey. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése