GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 13. 18:01

A rockstartól lehet kérni valamiféle szintcsökkentést? Már unalmas így ekkora szinten.
Na meg valaki elmagyarázná, hogy miért van az, hogy 200-as szint felett unlockolni lehet a pénzkéregető kisgyerekeket? Szörnyen idegesitő! Na meg az is, hogy az életnélküli csili vili Zentornos, 500+ szintes faszagyerekeknek hogy megy ez a másodpercenként 1 bukfenc? Nekem el kell teljen legalább olyan 5 mp ameddig tudok vetni egy újabb "cigánykereket" de addigra már lelőnének.. (Habár soknak nem sikerűl de akkor is. :D )
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 11. 13. 18:50

Ezek valószínűleg cheaterek.

Szintet gondolom nem csökkenhetsz, de csinálhatsz új karaktert a régi mellé, amit felfejleszthetsz.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 13. 22:17

Gonzales írta:A rockstartól lehet kérni valamiféle szintcsökkentést? Már unalmas így ekkora szinten.
Na meg valaki elmagyarázná, hogy miért van az, hogy 200-as szint felett unlockolni lehet a pénzkéregető kisgyerekeket? Szörnyen idegesitő! Na meg az is, hogy az életnélküli csili vili Zentornos, 500+ szintes faszagyerekeknek hogy megy ez a másodpercenként 1 bukfenc? Nekem el kell teljen legalább olyan 5 mp ameddig tudok vetni egy újabb "cigánykereket" de addigra már lelőnének.. (Habár soknak nem sikerűl de akkor is. :D )
Ne próbáld őket utánozni. A lófasz gyurkák pörögnek folyamatosan.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 13. 22:49

Én ezt értem de azért az jó taktika. Mivel a sok profi auto aim-os Homoszexuális csicska csak azzal profi, és csak így lehet a célzás alul kikerülni. Csak persze jön, hogy bukfencezik ő is és utána nekem már nem megy..
Free aim-al tényleg jobb a játékélmény, de ahányszor átálitom rá, mindig üres szerverekre dob be. Ez is bizonyitja a fenti dolgokat.. -.-
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 11. 15. 00:29

“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 15. 08:17

Igen, én is irtam erről pár oldallal hátrébb :D de 100% hogy fog jönni egy ilyen Update. Ên is sok helyt olvastam, hogy lesz Lowrider update part 2. Na meg ugyanilyen képeket találtak a Halloween-es frissitésről is. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 15. 09:14

Gonzales írta:Én ezt értem de azért az jó taktika. Mivel a sok profi auto aim-os Homoszexuális csicska csak azzal profi, és csak így lehet a célzás alul kikerülni. Csak persze jön, hogy bukfencezik ő is és utána nekem már nem megy..
Free aim-al tényleg jobb a játékélmény, de ahányszor átálitom rá, mindig üres szerverekre dob be. Ez is bizonyitja a fenti dolgokat.. -.-
Lehet jó "taktika", de annyira lehangoló amikor szépen felöltözök deathmach-hez méltóan, erre ilyen hülyegyerekek pörögnek előttem strandpapucsban.
The Rock írta:szerintem azért elég hiteles: http://gtagames.hu/gta5/ujabb-grand-the ... rogtak-ki/
Nem érdekel, hogy hiteles, ne linkelj erről a fos oldalról semmit ide.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 15. 09:21

Mit jelent neked az a "szépen felöltözés"? :D
Amugy miért fos oldal? Van valami rivalizálás?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 11. 15. 09:49

Gondolom felvett egy golyóálló sisakot, meg egy ilyen heavy armor szerûséget. Azt meg igazán tudhatnád kedves Gonzales, hogy a GTAPLACE.HU-nál nincs jobb GTA oldal az egész földkerekségen. :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 15. 10:06

Gonzales írta:Mit jelent neked az a "szépen felöltözés"? :D
Amugy miért fos oldal? Van valami rivalizálás?
Nagyjából ezt: http://gtaplace.hu/kepek/cikkek/gta-onl ... teto/5.jpg Vagy ugyan ez a ruha, csak hosszúujjú combat pulcsival. :D (Most nézem, hogy itt még ratyi volt, mert nem volt rajtam kesztyű)

Nem rivalizálás, csak tudunk a múltjáról ezt azt. De az is elég beszédes, hogy a járművek cikkében a SocialClubról letöltött képek vannak, de azért rárakta a saját vízjelét. Meg az a szöveg is érdekes, amit a Facebook oldalán nyomat magáról. És itt tényleg nem rivalizálásról van szó, láthatjátok, hogyha más oldalról linkeltek, az nem zavar minket.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 11. 15. 18:12

Rockstar69 írta:
The Rock írta:szerintem azért elég hiteles: http://gtagames.hu/gta5/ujabb-grand-the ... rogtak-ki/
Nem érdekel, hogy hiteles, ne linkelj erről a fos oldalról semmit ide.
Higgadj már le... Mindenki azt oszt meg amit akar. -.-
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 15. 18:55

Mindegy, látom nem érted, amit mondok.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 11. 18. 17:15

Mi ez az új frissítés ps3-on?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 18. 17:24

Szerintem csak valami kisebb javitó patch.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 18. 18:51

Még hogy nem foglalkoznak a prev-gennel? :D :P Legalább kijavítják a hibákat, hogy az előző generációs játékosok is élvezni tudják az Online-t. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése