GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 01. 21:49

Ez nem sokat jelent. Már vagy 2 éve is találtak szövegeket Lester telefonhívásából, amik a kaszinóra utaltak. A Dirt Ring textúráit is már rég megtalálták, abból sem lett semmi.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 02. 08:44

Arminho írta:Unalmamban böngésztem a netet GTA V frissítések után, s találtam egy fórumot, ahol az egyik tag, aki ilyen fájlturkász volt, talált fájlokat, amik a kaszinóhoz tartoznak, pl. textúrák, animációk (pl. az Online karakter nyerés/vesztés animációi), párbeszédek, sőt, egy kaszinórablásra is rálelt, legalábbis annak párbeszédjeire. Nagyon izgalmas, nézzétek meg a linket!
Kis rohadék! :D :P XD
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 05. 20:39

GTA Online: Heists DLC 100%!!! :D :D :D
Kép
Végre-valahára sikerült! Elmesélek egy hosszú történetet arról, hogy hogyan sikerült megszereznem a "Live a Little" trófeát. Minden úgy kezdődött, hogy pár nappal ezelőtt észrevettem néhány olyan GTA Online-játékost, akiknek érdekes módon színes volt a nevük. Egyből rájöttem, hogy ők hackerek voltak, és átírták a nevüket, sőt be is színezték sárgára vagy pirosra. Ezt onnan is lehetett látni, hogy ha elővettem a telefonomat, és megnéztem a játékosok neveit, akkor a hackerek neveit mindenféle hülye kódokkal jelezte. Volt is egy Herrugas vagy Harrugas nevű hacker, aki 130-as szintű volt és az ő neve is sárga színű volt. Épp elloptam egy NPC-től egy Emperort, mikor ez a gyerek hirtelen feltuningolta a lopott járművemet: átfestette sárga színűre, piros és kék füstökkel tette tele és maximálisra feljavított mindent. Mindezt egy másodperc alatt csinálta, pedig ő jóval messzebb volt tőlem a térképen. Nagyon meglepődtem, mikor ezt megláttam. A legmeglepőbb dolog mégis az volt, hogy az Emperor rendszámtáblájára az volt írva, hogy LTS és a rendszám North Yanktonból származott, nem pedig Los Santosból!!! Csináltam róla egy képet, nézzétek meg a rendszámtábláját!
https://prod.cloud.rockstargames.com/ug ... LQ/0_0.jpg

Gyorsan felvettem ezt a gyereket barátnak, és épp írni akartam neki, hogy adjon nekem egy kis pénzt, mikor kilépett. Kicsit elszomorodtam, de nem gondoltam volna, hogy ma találkozni fogok vele újra. :D Ezután napok teltek el jó sok szenvedéssel. Ez a szenvedés azonban a mai napon véget ért. Úgy történt minden, hogy a Fleecát csináltam. Nem tudtam végigcsinálni a fináléját, mert a társam folyton elcseszte a küldetést. -.- Elsőnek úgy cseszte el, hogy mikor a rendőrök elől menekültük, felment a hegyre, hogy ott kikerülje őket. Sajnos olyan sokáig voltunk a hegyen, hogy mire odaértünk a hídhoz, Eddie Toh elment a repülőjével és a rablás el lett rontva. :@ Második próbálkozásra úgy rontottuk el, hogy miközben fúrtam a széfet, a gyerek nem figyelt az emberekre, és bekapcsolták a riasztót. Harmadjára pedig úgy, hogy miközben a zsaruk elől menekültük, a gyerek egyszer csak lelépett. Ekkor frászt kaptam az idegtől. Végül újra megpróbáltam egy másik gyerekkel, de ő már akkor lelépett, amikor a ruhákat kellett választani a menüben. Ekkor harmadjára is kerestem egy másik játékost, mikor észrevettem, hogy Herragus (vagy ki) fent volt a játékosok között. Rögtön kiléptem a heistből, és megindultam ehhez a gyerekhez a reptérre. Írtam neki, hogy csináljon pénzesőt, és csinált!!! :D :lol: Rajtam kívül még ott volt két játékos, és ők is kaptak a pénzből. Kétszer csinált pénzesőt. Először 800000 dollárt szedtem össze, másodjára pedig 1 millió valamennyit. Összesen 3700000 dollárt szereztem. Az örömtől és a boldogságtól nevettem és sikítoztam. Anyám még rám is szólt emiatt. :P El nem tudjátok hinni, milyen jó érzés volt. Abban a szent pillanatban elvettem volna feleségül azt a hackert, ha lány lett volna. :P XD Milyen jól tettem, hogy pár nappal ezelőtt felvettem őt barátnak, és írtam neki. :D Ezt a sors akarta! Megérte ez a majdnem két hónapos szenvedés egy rohadt trófeáért! Megérte! :ninja: :cool: Ezután szerettem volna kérni tőle még egy keveset, hogy sok pénzt tudjak átvinni PS4-re, de ilyenkor pont elment az áram... -.- Szerencsére a pénzem megmaradt, és megvettem a Valkyrie-t. 871546 dollárom maradt. Kemény. :D :P

Csináltam néhány képet a hackerről, aki megmentette az életemet:
https://prod.cloud.rockstargames.com/ug ... _w/0_0.jpg
https://prod.cloud.rockstargames.com/ug ... HA/0_0.jpg
Ha lány lenne, azon nyomban elvenném feleségül! Kép :lol:

Most nagyon büszke és elégedett vagyok. Természetesen a daily eventeket továbbra is megcsinálom, mert már csak 2 hét van vissza belőlük. Szeretnék összeszedni kétmillió dollárt, hogy azért legyen egy kis pénzem a jachtokra, mikor átviszem majd PS4-re a karakteremet. A Fleeca heistet viszont soha többet nem csinálom meg! Elég volt az a sok szenvedés azzal a szarral! Holnap még egyszer megcsinálom a fináléját, mert nem tudtam befejezni a gyökér játékosok miatt, és ennyi. Legalább megszereztem a GTA V-ben az összes trófeát, 2 évbe és 6 hónapba telt, mire megszereztem az összeset. :D :cool:
Jelenleg még nem veszem meg PS4-re a GTA V-öt, mert szeretném kijátszani harmadjára a játékot (B befejezés), és ki akarom platinázni a GTA IV-et és az Uncharted 3-at. Lesz még munkám nyárig. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 05. 20:59

,,Elsőnek úgy cseszte el, hogy mikor a rendőrök elől menekültük, felment a hegyre, hogy ott kikerülje őket. Sajnos olyan sokáig voltunk a hegyen, hogy mire odaértünk a hídhoz, Eddie Toh elment a repülőjével és a rablás el lett rontva"

Hmm... Ez kicsikét ismerős nekem.. Nem igaz Rockstar? :D :lol: :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 04. 05. 21:07

Nekem két kérdésem van: minek szenvedtél PS3-on a trófeával, mikor megtehetted volna ezt PS4-en is, ráadásul még nem is kaptál volna agysegget? A második: hogy az anyámba tudtad ezt mind megjegyezni?
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 05. 21:32

Arminho írta:Nekem két kérdésem van: minek szenvedtél PS3-on a trófeával, mikor megtehetted volna ezt PS4-en is, ráadásul még nem is kaptál volna agysegget? A második: hogy az anyámba tudtad ezt mind megjegyezni?
1. A PS4-es meg a PS3-as játékoknak külön trófealistája van.
2. Miért lenne könnyebb?
3. Most írta, hogy még nem veszi meg PS4-re.
Gonzales írta:,,Elsőnek úgy cseszte el, hogy mikor a rendőrök elől menekültük, felment a hegyre, hogy ott kikerülje őket. Sajnos olyan sokáig voltunk a hegyen, hogy mire odaértünk a hídhoz, Eddie Toh elment a repülőjével és a rablás el lett rontva"

Hmm... Ez kicsikét ismerős nekem.. Nem igaz Rockstar? :D :lol: :P
Rémlik valami, de nem emlékszem, hogy vesztünk rajta. Ja de! :D Sehogy, csak akkor az award meg a trófea miatt találat nélkül akartuk ledarálni, és az nem jött össze.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 04. 05. 21:50

Pontosabban te voltál a sofőr, és felhajtottál a dombra, aztán pont lekéstük az egészet.. :D
Annyi még, hogy az elején nekem nem ment a fúrós mini game, s azzal is baszakodtunk sokat. Na mindegy, mostmár megvan. :lol:
Amugy vannak játékok amiknek egy trófealistájuk van. Pl: Destiny.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 05. 22:30

Arminho írta:Nekem két kérdésem van: minek szenvedtél PS3-on a trófeával, mikor megtehetted volna ezt PS4-en is, ráadásul még nem is kaptál volna agysegget? A második: hogy az anyámba tudtad ezt mind megjegyezni?
1.) Azért szenvedtem vele PS3-on, mert én azt akartam, hogy PS3-on 100%-os legyen a GTA V trófealistája, és mikor meglesz majd PS4-en is, akkor hozzá fogja majd adni az Online-ban az összes megszerzett trófeámat. Emellett pedig azért is cselekedtem így, mert nem akartam, hogy PS4-en a Heistekkel kelljen foglalkoznom, ezért inkább PS3-on végigszenvedtem vele. Legalább nem kell majd PS4-en a Heist DLC járműveire költenem a pénzemet.
2.) Hát nem emlékszel, mit mondtam még régebben? :D Nekem nagyon jó memóriám van, én mindent megjegyzek. Számolom, hogy hány hét telt el a GTA V-ben, és az évszámokat is nagyon jól tudom – születésnapok, fontosabb események, stb.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 06. 07:03

Gonzales írta:Pontosabban te voltál a sofőr, és felhajtottál a dombra, aztán pont lekéstük az egészet.. :D
Annyi még, hogy az elején nekem nem ment a fúrós mini game, s azzal is baszakodtunk sokat. Na mindegy, mostmár megvan. :lol:
Amugy vannak játékok amiknek egy trófealistájuk van. Pl: Destiny.
Ja, de azért mentem arra, hogy véletlenül se kapjunk találatot. Hát, nem jött össze. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 04. 06. 13:36

NikitaDragovich írta:
GTA Online: Heists DLC 100%!!! :D :D :D
Kép
Végre-valahára sikerült! Elmesélek egy hosszú történetet arról, hogy hogyan sikerült megszereznem a "Live a Little" trófeát. Minden úgy kezdődött, hogy pár nappal ezelőtt észrevettem néhány olyan GTA Online-játékost, akiknek érdekes módon színes volt a nevük. Egyből rájöttem, hogy ők hackerek voltak, és átírták a nevüket, sőt be is színezték sárgára vagy pirosra. Ezt onnan is lehetett látni, hogy ha elővettem a telefonomat, és megnéztem a játékosok neveit, akkor a hackerek neveit mindenféle hülye kódokkal jelezte. Volt is egy Herrugas vagy Harrugas nevű hacker, aki 130-as szintű volt és az ő neve is sárga színű volt. Épp elloptam egy NPC-től egy Emperort, mikor ez a gyerek hirtelen feltuningolta a lopott járművemet: átfestette sárga színűre, piros és kék füstökkel tette tele és maximálisra feljavított mindent. Mindezt egy másodperc alatt csinálta, pedig ő jóval messzebb volt tőlem a térképen. Nagyon meglepődtem, mikor ezt megláttam. A legmeglepőbb dolog mégis az volt, hogy az Emperor rendszámtáblájára az volt írva, hogy LTS és a rendszám North Yanktonból származott, nem pedig Los Santosból!!! Csináltam róla egy képet, nézzétek meg a rendszámtábláját!
https://prod.cloud.rockstargames.com/ug ... LQ/0_0.jpg

Gyorsan felvettem ezt a gyereket barátnak, és épp írni akartam neki, hogy adjon nekem egy kis pénzt, mikor kilépett. Kicsit elszomorodtam, de nem gondoltam volna, hogy ma találkozni fogok vele újra. :D Ezután napok teltek el jó sok szenvedéssel. Ez a szenvedés azonban a mai napon véget ért. Úgy történt minden, hogy a Fleecát csináltam. Nem tudtam végigcsinálni a fináléját, mert a társam folyton elcseszte a küldetést. -.- Elsőnek úgy cseszte el, hogy mikor a rendőrök elől menekültük, felment a hegyre, hogy ott kikerülje őket. Sajnos olyan sokáig voltunk a hegyen, hogy mire odaértünk a hídhoz, Eddie Toh elment a repülőjével és a rablás el lett rontva. :@ Második próbálkozásra úgy rontottuk el, hogy miközben fúrtam a széfet, a gyerek nem figyelt az emberekre, és bekapcsolták a riasztót. Harmadjára pedig úgy, hogy miközben a zsaruk elől menekültük, a gyerek egyszer csak lelépett. Ekkor frászt kaptam az idegtől. Végül újra megpróbáltam egy másik gyerekkel, de ő már akkor lelépett, amikor a ruhákat kellett választani a menüben. Ekkor harmadjára is kerestem egy másik játékost, mikor észrevettem, hogy Herragus (vagy ki) fent volt a játékosok között. Rögtön kiléptem a heistből, és megindultam ehhez a gyerekhez a reptérre. Írtam neki, hogy csináljon pénzesőt, és csinált!!! :D :lol: Rajtam kívül még ott volt két játékos, és ők is kaptak a pénzből. Kétszer csinált pénzesőt. Először 800000 dollárt szedtem össze, másodjára pedig 1 millió valamennyit. Összesen 3700000 dollárt szereztem. Az örömtől és a boldogságtól nevettem és sikítoztam. Anyám még rám is szólt emiatt. :P El nem tudjátok hinni, milyen jó érzés volt. Abban a szent pillanatban elvettem volna feleségül azt a hackert, ha lány lett volna. :P XD Milyen jól tettem, hogy pár nappal ezelőtt felvettem őt barátnak, és írtam neki. :D Ezt a sors akarta! Megérte ez a majdnem két hónapos szenvedés egy rohadt trófeáért! Megérte! :ninja: :cool: Ezután szerettem volna kérni tőle még egy keveset, hogy sok pénzt tudjak átvinni PS4-re, de ilyenkor pont elment az áram... -.- Szerencsére a pénzem megmaradt, és megvettem a Valkyrie-t. 871546 dollárom maradt. Kemény. :D :P

Csináltam néhány képet a hackerről, aki megmentette az életemet:
https://prod.cloud.rockstargames.com/ug ... _w/0_0.jpg
https://prod.cloud.rockstargames.com/ug ... HA/0_0.jpg
Ha lány lenne, azon nyomban elvenném feleségül! Kép :lol:

Most nagyon büszke és elégedett vagyok. Természetesen a daily eventeket továbbra is megcsinálom, mert már csak 2 hét van vissza belőlük. Szeretnék összeszedni kétmillió dollárt, hogy azért legyen egy kis pénzem a jachtokra, mikor átviszem majd PS4-re a karakteremet. A Fleeca heistet viszont soha többet nem csinálom meg! Elég volt az a sok szenvedés azzal a szarral! Holnap még egyszer megcsinálom a fináléját, mert nem tudtam befejezni a gyökér játékosok miatt, és ennyi. Legalább megszereztem a GTA V-ben az összes trófeát, 2 évbe és 6 hónapba telt, mire megszereztem az összeset. :D :cool:
Jelenleg még nem veszem meg PS4-re a GTA V-öt, mert szeretném kijátszani harmadjára a játékot (B befejezés), és ki akarom platinázni a GTA IV-et és az Uncharted 3-at. Lesz még munkám nyárig. :D
Gratulálok!
Amúgy nekem csak egy észrevételem lenne a leírtakkal kapcsolatban: a jacht-ok ára 6.000.000-ról indul. :S
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2016. 04. 06. 14:27

Ps3-as Online karakteremmel "felregisztráltam" még régebben social clubra.
Három kérdésem lenne:

1. a meglévő sc. fiókomat le tudom választani az ps3 online karakteremről? (és hogyan?)

2. A leválasztástól a karakter ugye még megmarad?

3. A mostani sc. fiókmmal visszatérő játékos vagyok. (Ps3-ról --> XOne-ra)
Ha létrehozok egy új sc. fiókot a 180. szintű karakteremnek, akkor ismét visszatérő játékosnak számítok?

*sc. = social club
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 06. 16:24

UnNarrator: Köszi. :D Ó, ezt sajnálattal hallom. Akkor kénytelen leszek PS4-en megcsinálni Arminhóékkal a Criminal Mastermindot, vagy esetleg kérek még egy kis pénzt attól a hackertől. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 04. 06. 18:26

Így mi volt a kihívás a trófea megszerzésében? Gyakorlatilag csalással kaptad meg. Elhiszem, hogy örülsz neki, csak éppen nem dolgoztál meg érte.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 06. 21:31

Ezt nem értem én se.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 07. 14:08

De, megdolgoztam érte. Nagyon sokat szenvedtem vele, mire meglett. A végén 1300000 dollárom volt, és pont akkor adott nekem pénzt az a gyerek. Jó is, hogy adott pénzt, mert már kikészített idegileg az a sok gyökér és az a szar Fleeca is. Nagy áldozatot hoztam ezért a trófeáért: eladtam az összes autómat és jó sok órámat beleöltem a pénzszerzésbe. Igenis megdolgoztam érte, csak a legvégén kaptam egy kis plusz segítséget, és ennyi.

Témát váltva, amilyen nagy szerencsém volt tegnapelőtt, olyan nagy balszerencsém lett tegnap: sikerült elrontanom a daily eventeket. -.- Úgy történt, hogy tegnap a három feladatból megcsináltam kettőt, és épp az utolsó feladatot szerettem volna megcsinálni, mikor egy gyerek ledobott egy helikopterrel valamilyen vasból készült valamit a levegőbe. Odamentem ehhez a vasból készült valamihez, és lőni kezdtem egy pisztollyal. Pár másodperccel később lefagyott a játék... -.- Gyorsan visszakapcsoltam a PS-t, és be akartam lépni a PSN-be, mikor kiírta, hogy hiba történt és nézzem meg a network beállításait. Megpróbáltam visszaállítani a netet, de sehogyan sem sikerült. Az öcsém is megpróbálta, de nála is hibát írt ki. Ekkor felhívtam a bátyámat, és megkérdeztem, hogy mi lehet a baj. Azt mondta, hogy ha hazaér, megnézi. Rendben, hazaért a bátyám, és látta, hogy ki volt húzva a Wi-Fi kábel. :@ Azért nem tudtam belépni a PSN-be, mert ki volt húzva az a szar kábel! -.- Végül sajnos nem tudtam visszakapcsolni a PS-t, mert anyámék nézték a TV-t, én meg elaludtam. Csak reggel jöttem rá, mikor felkeltem, hogy nem csináltam meg a napi küldetéseket, és kezdhetek mindent az elejétől... -.- Felbecsülhetetlen érzés volt, mikor tudatosult bennem ez a tény... pedig megcsináltam már 15 napot, és kezdhetek mindent az elejétől... :@
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése