GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 01. 05. 13:23

Luszie írta:
2021. 01. 02. 11:09
Csak azt nem mondtad el, a VCS miért jobb szerinted.
Jobb a hangulata, nincs idegesítő GTA Online, számomra érdekesebbek voltak a karakterek, nem egy kiaknázatlan szar a pálya 3 heggyel, hangulatosabb zenei felhozatal a rádióban, Phil Collins fellépés, ingatlan rendszer sokkal jobban tetszett ott, bandák nemcsak úgy voltak hanem volt szerepük is, Pablo Escobarról elnevezett reptér, vicces és aranyos Domestobot-os küldetés ("Domestobot Likes Cleaning" :D , meg úgy nézett ki a robot kicsit, mint WallE vagy hogy kell írni xd ), Lance Vance, és tudtommal PSP-n itt is volt egy visszafogodtabb, de így legalább nem túltolt Online rész.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2021. 02. 21. 10:16

Körülbelül 3-4 év kihagyás után ismét előszedtem az Online-t. Hát nem is tudom... ez már nem az a GTA, amivel anno 2013-ban elkezdtem játszani. Nagyon eltért attól a GTA-s feelingtől. Ezalatt gondolok itt a repülő motorokra, a drónokra, meg a lézerpuskákra. Jópofa, nem arról van szó... csak egy idő után mocskosul idegesítő, mikor nem bántok senkit, és elkezdenek b@sztatni az imént említett szarokkal. Jó, tudom, ott az Only Session, de én jobban szeretek másokkal játszani, hisz erről szól az Online.
Összeségében nem mocskolni szeretném a játékot, mert régen nagyon sokat játszottam vele, de ebből az 1-2 alkalommal ez jött le.

Kicsit elkanyarodva a témámtól... Már nagyon ideje lenne egy új GTA-nak. Elképzelni sem tudom h mit tehetnének még bele. Számomra ez a játék már lecsengett... gondolom nálatok is.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2021. 02. 21. 12:14

A freemode-os griefing inkább a közösség hibája, mintsem a játéké, de azt aláírom, hogy teljesen tönkretették az amúgy is gyenge PvP-t a repülő motorból kilőhető hőkövetős rakétákkal és az orbitális lövegekkel. Én sem nagyon tudom elképzelni, hogy mit rakhatnak bele a mostani Online-ba ami még értelmes újítás lehetne. Már a közösség által régóta várt frissítések is megtörténtek (kaszinó, új terület), legfeljebb egy nagy méretű sztori (nem single player) orientált kiegészítő mutathatna újat. Egy szó, mint száz, már nemhogy érik a az új játék, de már inkább túlérett és megrohadt lassan.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 02. 21. 13:39

Abszolút egyetértek veletek. Legyünk őszinték, több mint 7 év bőven elég volt a GTA5-ből és legfőképp a GTA Online-ból. Viszont az elmúlt években hozzáadott tartalmakból kiindulva már rég nem kérdéses, hogy mi az, amit még hozzáadhatnak a játékhoz, mert a repülő motorok, tengeralattjáró, szuperrobotok, űrlények és minden egyéb ilyesmi után szerintem nyugodtan kijelenthető, hogy gyakorlatilag BÁRMIT belerakhatnak, amit csak akarnak, a játékosok nagy része, akik életben tartják még ezt a játékot, sajnos már jó ideje bármilyen tartalmat befogad és fizet érte, csak legyen. Úgyhogy abban azért mégsem értek egyet, hogy mást már nem lehetne hozzáadni, mert szerintem igenis bármilyen baromságot hozzáadhatnak bármikor és bármekkora mértékben, ahogy azt az elmúlt években végig tették. Sajnos akármit kitalálhatnak, úgy látszik mindig lesz egy (sajnos még most is eléggé nagy számú) réteg, akiknek bármit el lehet adni. Gondoljatok bele, emiatt van az, hogy már évek óta, lassan 8 éve megy a GTA5, pontosabban az Online, és idén már harmadjára fogják kiadni egy harmadik konzolgenerációra. Sajnos amíg a többségnek erre van igénye, addig hiába vagyunk mi, értelmes kisebbség, akik látjuk hogy ez már nem jó, sajnos nem a mi szavunk fog dönteni, hanem azoké, akik komoly bevételi forrást jelentenek az ellustult fejlesztőknek. A GTA6 vagy új GTA pedig majd egyszer talán érkezik, és azért az RDR2 sztorija ad némi okot a bizakodásra, viszont én attól tartok, hogy mindaddig, amíg nem jön egy nagy változás, amolyan nagy pofon a fejlesztőknek, addig bizony a GTA játékok jövőjét nagyban az Online fogja meghatározni...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2021. 02. 21. 14:35

Én ténylegesen nem tudok már olyat kitalálni, ami valóban újdonság lenne az Online világába. Nyilván belerakhatnak még 50 új kocsit, de azokon kívül nem nagyon tudok új tartalmat elképzelni, legfeljebb néhány új adversary módot, amivel sajnos senki nem játszik.
Well look who's back

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2021. 02. 22. 15:16

Egy szónak is száz a vége...játszhatatlan, élvezhetetlen lett a játék - vagyis számomra biztosan. Őszintén megmondva, kicsit hiányoznak a kezdeti idők, amikor még aránylag egy szinten volt mindenki. Ugyan nem voltak több milliós házaink bunkereink, meg a többi ilyen szarjaink, mégis marhajókat játszottunk/játszottam, mind a GTAPlace tagokkal, mind az itthoni barátokkal..
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 02. 22. 22:41

Igen, bizonyos szempontból szerintem is jobbak voltak azok az idők.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2021. 02. 23. 15:34

Franklin írta:
2021. 02. 21. 10:16
Körülbelül 3-4 év kihagyás után ismét előszedtem az Online-t. Hát nem is tudom... ez már nem az a GTA, amivel anno 2013-ban elkezdtem játszani. Nagyon eltért attól a GTA-s feelingtől. Ezalatt gondolok itt a repülő motorokra, a drónokra, meg a lézerpuskákra. Jópofa, nem arról van szó... csak egy idő után mocskosul idegesítő, mikor nem bántok senkit, és elkezdenek b@sztatni az imént említett szarokkal. Jó, tudom, ott az Only Session, de én jobban szeretek másokkal játszani, hisz erről szól az Online.
Összeségében nem mocskolni szeretném a játékot, mert régen nagyon sokat játszottam vele, de ebből az 1-2 alkalommal ez jött le.

Kicsit elkanyarodva a témámtól... Már nagyon ideje lenne egy új GTA-nak. Elképzelni sem tudom h mit tehetnének még bele. Számomra ez a játék már lecsengett... gondolom nálatok is.
Persze, hogy lecsengett, nagyon is.

Néha felugrom "majomkodni" ismerősökkel, de ugyanúgy érzek, ahogy Te. Igazából ezen nincs is mit ragoznom. Az V egyébként sem tetszett annyira a franchise-ból, a multi meg pláne nem, tehát egy átlag GTA játékoshoz képest én nem is igazán játszottam a multival sokat (szerintem össz-vissz olyan 100 órát, és ennek is a fele farmolás, vagy gyűjtenivaló keresés volt.) Tehát igen. Hagyni kellene már ezt a játékot, és bejelenteni az új részt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 02. 23. 17:14

Arminho írta:
2021. 02. 21. 14:35
Én ténylegesen nem tudok már olyat kitalálni, ami valóban újdonság lenne az Online világába. Nyilván belerakhatnak még 50 új kocsit, de azokon kívül nem nagyon tudok új tartalmat elképzelni, legfeljebb néhány új adversary módot, amivel sajnos senki nem játszik.
Hát nem tudom, én amondó vagyok, hogy bármit belerakhatnak. Kitalálhatnak bármilyen hülyeséget, a sok hülye sajnos úgyis ugrani fog rá. A kezdetek kezdetén sem hittük, hogy ez az egész idáig fog húzódni és egyáltalán hogy ilyen tartalmak fognak belekerülni. Oké, a ház vásárlás, kaszinó meg rablások azért talán logikusak lehettek, de a sok gagyi versenymód, repülő motor meg egyebek amik lényegében tönkretették a játékot, ezeket azért szerintem senki nem látta előre. Úgyhogy lehet, sőt sajnos szinte biztos, hogy a fejlesztők most is épp valami olyan baromságon dolgoznak, amire legvadabb álmainkban sem mertünk volna gondolni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2021. 02. 23. 20:51

dani.szentgali írta:
2021. 02. 23. 17:14
Arminho írta:
2021. 02. 21. 14:35
Én ténylegesen nem tudok már olyat kitalálni, ami valóban újdonság lenne az Online világába. Nyilván belerakhatnak még 50 új kocsit, de azokon kívül nem nagyon tudok új tartalmat elképzelni, legfeljebb néhány új adversary módot, amivel sajnos senki nem játszik.
Hát nem tudom, én amondó vagyok, hogy bármit belerakhatnak. Kitalálhatnak bármilyen hülyeséget, a sok hülye sajnos úgyis ugrani fog rá. A kezdetek kezdetén sem hittük, hogy ez az egész idáig fog húzódni és egyáltalán hogy ilyen tartalmak fognak belekerülni. Oké, a ház vásárlás, kaszinó meg rablások azért talán logikusak lehettek, de a sok gagyi versenymód, repülő motor meg egyebek amik lényegében tönkretették a játékot, ezeket azért szerintem senki nem látta előre. Úgyhogy lehet, sőt sajnos szinte biztos, hogy a fejlesztők most is épp valami olyan baromságon dolgoznak, amire legvadabb álmainkban sem mertünk volna gondolni.
Sokan unjuk már az onlinet, de ahogy látjuk, sokan szeretik a mai napig. Ezért kár őket hülyének titulálni. Mások vagyunk, másra vágyunk. Lehet, hogy többen szeretik, mint amennyien nem, nem ismerjük a számokat. Azzal egyetértek, hogy a frissítések semmit nem érnek és valójában én sem értem mit élvez ezen még valaki. A Cayo pericot elkezdtem, de már az elején abbahagytam, inkább elővettem másik játékokat, azzal járszom és egyszer majd csak lesz valami előrelépés.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2021. 02. 23. 22:14

Ha a matchmaking normálisan meg lenne csinálva és nem a CEO-s és egyéb bénaságokat nyomná a R*, akkor rohadt jókat lehetne szórakozni az Adversary módokkal és az Arena Warral. Én az Arena Wart ki sem tudtam jóformán próbálni, mert egyszerűen alig játszanak vele, a matchmaking meg nem dobja össze azt a pár embert. Ezt nagyon sajnálom, mert emlékszem, hogy mennyire bulik voltak az Online elején a Top Fun pályák (ezekre emlékszik még rajtam kívül valaki? :D ) vagy azok a játékosok által kreált pályák ahol parkúrozni kellett a fegyverekért vagy RPG-vel kellett kilőni a téged üldöző Insurgenteket. Ilyesmi játékmódok most is vannak az Onlineban, csak senki sem játszik velük.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 02. 27. 16:11

Az lenne már a jó, ha nemcsak ezekkel a módokkal, hanem úgy en bloc senki sem játszana egyáltalán a GTA Online-nal. :D Na, akkor talán lenne valami előrelépés, addig viszont nem lesz semmi ilyesmi. Csak a sokadik unalmas GTA Online bullshit.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

zsombormaki
CJ zoknija
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2012. 06. 01. 16:52

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2021. 02. 28. 20:46

Igaz. Addig nem lesz itt semmi amíg az online hozza a pénz. Ahogy korábban is írtam sajnos az ,hogy a játékipar központi szereplő lett, és lassan többet termel mint az egész szórakoztató ipar együttvéve. Sajnos már nem a Ubisoft az egyetlen aki erre a tömeggyártásra ráállt.....Sőt egyre jobban úgy tűnik ,hogy a magas elismertséggel bíró stúdiók mint például ugye a mi kedvenceink is, kihasználják ezt a lehetőséget. Sajnos már a Sony saját stúdióin kívül nem is tudnék mást felhozni aki törődik a minőséggel, láthatjuk ,hogy a CDPR-ban is csalódnunk kellett, a Rockstar pedig....Ha ilyen tempóban dolgoznak akkor úgy 8 játékuk jelenhet meg még a mi életünkben....ez röhej, mondjuk inkább siralmas.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 03. 04. 13:26

Egyetértek abszolút. A Rockstarban nem is feltétlenül azért csalódtam, mert nem évente vagy kétévente adnak ki valami fos játékot, ami pont ugyanolyan, mint az 1-2 évvel ezelőtti, vagy max csak picivel másabb, hanem azért, mert látszólag ráálltak az Online szolgáltatás alapú üzleti modelljére és mivel ez annyira bejön nekik, így nem is erőltetik meg magukat azzal, hogy valami újat és maradandót alkossanak. Akárhogy is nézzük, ha nem a GTA Online lett volna/lenne a prioritás, 7 év alatt azért össze lehetett volna dobni még legalább egy minőségi játékot az RDR2 mellé. De hát ez az ismert okok miatt nem történt meg, és ez az, ami miatt csalódást okozott a Rockstar, mert tisztán látszik, hogy már őket is csak a profit érdekli, pont mint a többieket. Csak ők nem évente dobnak piacra egy szemetet, hanem nyolcadik éve nyomják ugyanazt a szemetet... emiatt pedig bármennyire is fáj, de nem tudok már minőség és hozzáállásbeli különbséget állítani (egykori?) kedvenc stúdiónk és az EA, Ubisoft, Activision és CDPR banda között. Ráadásul nagyon félek attól is, hogy ha egyszer véget ér végre a GTA Online, és bejelentik az új részt, akkor is csak átmeneti lesz az öröm, mert az új GTA is csak az Online-ról fog szólni, megint csak egy rövidebb, összecsapott sztorit kapunk, majd egy megjelenés után teljesen elhanyagolt egyjátékos móddal. Úgyhogy én már nem is igazán tudom úgy várni a következő részt. Kezd lecsengeni a Rockstar hegemónia is... :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2021. 03. 04. 23:12

Azért a R* hegemónia még bőven nem csengett le és nem is fog egyhamar. A legkisebb GTA pletykára ugrik a játékújságírás egésze. Egy semmitmondó teaser, mint a Cayo Perico trailerében a koordináták, megrengették a játékos közösséget.

Amúgy lehet, hogy ezzel a véleménnyel egyedül vagyok, de én adnék egy olyan új GTA-t, ami ugyan story-driven, de single helyett multiplayer. Azzal a R* is két legyet üthetne egy csapásra. Kielégíthetné a játékosbázis nagy részét egy jól összerakott, látványos és szórakoztató sztorival és játékmenettel, ami nem a jelenlegi grindolós szarság, ugyanakkor fenntarthatná az Online adta mikrotranzakciókból érkező hasznokat, amikkel fejleszthetnék tovább a játékot folyamatosan. A lényeg az, hogy legyen új helyszín, új karakterek és felejtsék el a jelenlegi gameplay formulát.
Well look who's back

Válasz küldése