GTA V - The Revenge of Maxwell

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 22. 21:49

Ez nagyon jó lett :), nagyon profi olyan mint Nox-é :D.
Tetszik :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 23. 12:22

Kedves barátom, remek történet! Csak gratulálni tudok!
Guess who's back!

bodom26

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 23. 15:23

Kiscserko: Te is nagyon tudsz! Ügyes, nagyon ügyes! A történet is pazar! :) Az első részt is elolvastam még egyszer, hogy friss legyen a történet eleje.
A folytatást egy olvasód már bisztos igényli! ;) :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 23. 16:45

Köszönöm a dicséreteket, és megírtam a 4. részt is, az első oldalon megtaláljátok.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 24. 13:41

Nagyon jó lett a negyedik rész is :), ez a R.B. egy elég érdekes fickó, vicces a személyisége :).
Nagyon jó lett, csak így tovább ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 30. 19:56

5. küldetés – Vedd ki a részed a munkából! (Take your part of the work!)

Másnap reggel R.B. keltette Harley-t. Az új lakos aludt a kanapén, míg a fekete lovag a tágasnak nem mondható hálószobában. Harley nem kelt kellemesen. Kicsit sem. R.B. kirontott a hálószobából, és üvöltve ébresztette.
- Hé, kelj már fel, nem lesz időd a mukára!
- Milyen munkára? – kérdezett vissza álmosan.
- Most, hogy itt laksz, vedd ki a részed a munkából! A kocsidba raktam csomó C4-et, azzal kellene felrobbantanod az olasz maffia egy központját.
- Mi?! Te meg mi a jó Istenről beszélsz?! C4-et raktál a kocsimba?!
- Az olasz maffia megfenyegetett, hogy fizessek nekik védelmi pénzt, vagy kinyírnak. Hát, mondtam, hogy dugják föl maguknak a védelmi pénzt, és, hogy megkapják még, hogy velem cseszekedtek. Hát ez a mai napon lesz.
- És ez miért az én dolgom?
- Én is megtenném, de valami piti bandának adok el drogokat… meg amúgy is, itt laksz, és itt dolgozni kell!
- És nem elég a zseton a védelmi pénzre, amit én adtam? Már így is kifosztottál! – akadt ki Maxwell.
- Nem, az kevés lesz. Most indulj! Munkára!
- Jól van, elmegyek, felrobbantom neked azt a központot. De megtartok egy C4-et, és ha mire visszaérek, még nem tanultál meg magázódni, akkor átfestem a házad belsejét pirosra! Érthető voltam?!
- Százszázalékosan!
Harley többet nem is kérdezett. Átvett R.B.-től egy lapot, amin a cím volt. Kivette zsebéből a kocsija kulcsát, és elhagyta a házat. Az F9-el egészen gyorsan elbírta érni az földszintes épületet, ahova menni akart. Becsapta maga után az F9 ajtaját. A régen kellemes meleg már nehéz, fullasztó forrósággá változott számára. A csomagtartóból kivett egy szürke sporttáskát, és elindult a ház felé.
A koszos, horpadt és rozsdás bejárati ajtó előtt egy kétajtós szekrény méretű fekete garbós biztonsági őr állt. Az ajtó mellett egy nagy ablak volt csukva.
- Állj! Hova ilyen sietősen? – kérdezte mély hangon.
Harley belenyúlt öltönye belső zsebébe, kivette Desert Eaglejét, és amint odaért az őrhöz, két centiről fejbe lőtte. Rezzenéstelen arccal rúgta be az ajtót. Kint az utcán egy női sikoly hallatszott. Harley szomorúan megjegyezte magában: hát visszatértem . Szembe a bejárati ajtóval két olasz éppen csíkokban szívta fel a fehér port egy asztalról, amikor ellenfelük benyitott. Meglepődve néztek fel rá, asztalról felkaptak egy-egy SMG-t, majd széküket maguk mögé rúgva pattantak fel. Ahogy talpra érkeztek, estek is a székeik után, majd magukból kikelve, ordibálva lőtték a plafont. Harley nem pazarolt rájuk töltényt, beletaposott az arcukba az acélbetétes bakancsával, mire azok elhallgattak. Egy pillanatra körül tudott nézni. Az egész szoba üres volt, az asztal, a két szék, és a földön heverő hullák kivételével. Kétszer két méteresre saccolta, csak a bejárati ajtóval szembe talált egy faajtót. Pisztolyát elrakta, majd felerősített a falra egy C4-est. A hullákat gyorsan átvizsgálta, és talált néhány tárat. Felvette az SMG-iket, újratárazott. Az ajtó mögül mocorgást hallott. Ideje indulni, Mr. Maxwell.
Berúgta a faajtót, és két kezét széttárva tüzelt mindenre, ami mozgott. Mire kifogyott, addigra mindent holttestek, vér, és papírlapok borítottak. Harley innen tudta, hogy ez valami könyvtárszoba lehetett. Egy üvegasztal körül fotelok álltak, azokon pedig elterült emberek. Harleyval szemben egy könyves szekrény volt található, annak két oldalán pedig két ajtó. Maxwell újratöltött. A két ajtó kivágódott, négy nagydarab, lenyalt hajú olasz férfi jelent meg, kezükben Kalasnyikovval. Harley beugrott az egyik fotel mögé, mire ellenfelei tüzet nyitottak. A helyet tollak borították el, amik a klasszikus fotelből szálltak ki. Harley kezdte érezni, hogy szorul a helyzet. Megvárta a pillanatnyi csendet, amit az okozott, hogy az ideges, ordibáló olaszok a tárakkal küszködnek, és ezt kihasználva felállt, és néhány lövéssel leterítette ellenfeleit. Kirohant rejtekhelyéről, újratárazott, majd felhelyezett egyet a C4-eseiből a könyves szekrény megmaradt részére. Megtörölte homlokát, majd továbbment a jobb oldali ajtón keresztül.
Itt szerencséjére senki sem volt. Ez az előző szoba klónja volt, azzal a különbséggel, hogy itt a szoba két oldalán lehetett továbbmenni. Biztos szeretnek olvasni – jegyezte meg magában Harley, miközben még egyet felszerelt a falra a bombáiból.
- Vaffanculo! (B*zd meg!) – ütötte meg a fülét a jobb oldali ajtó mögül.
Harley csak egy pillanatra lepődött meg, majd gyakorlottan maga elé emelte a két SMG-t, és berugta a következő ajtót.
Szemét megvakította a hirtelen fényár. Az egyedüli, amit érzett, az a meleg volt. A hihetetlen meleg. Aztán hallott is. Fülsüketítően hangos géppuskatüzet hallott. Végigtapogatta magát. Nem találták el. Ez meg hogy lehet? Végül elkezdett látni is, ahogyan szeme kezdett hozzászokni a fényhez. Látta, hogy a célpont nem ő volt, hanem egy kínai alak, aki a szoba közepén feküdt, körülötte vér és üvegszilánkok. A szoba égett. Hát persze, egy Molotov koktél szilánkjai! Kezdte összerakni az esetet. A kínai alak biztos egy ügyfelük lehetett, aki átvágta az olaszokat, és Molotov koktélt dobott le, mire a szobában lévő három olasz férfi bedühödött. Harley-nak ekkor esett le, hogy nincs egyedül a szobában. Maxwell gyorsan beugrott egy bútor mögé, mielőtt észreveszik, és reménykedett, hogy nem ég szét, esetleg, hogy túléli a napot. Hirtelen felvágódott egy ajtó, és egy nagydarab alak belépett rajta, és lelőtte a három maffiatagot. Harleynak ismerősnek tűnt, de a lángoktól nem látott semmit. Az alak rövid időre eltűnt, majd egy poroltóval tért vissza. Ahogy elültek a lángok, felismerte az alak személyét. Cataldo Petroni! Nem tudta elsőre felfogni, hogy kerülhetett Cataldo erre a helyre.
Szerencséje volt, Cataldo kisétált a szobából. Felhelyezett ebbe a szobába is kettő C4-est, majd úgy döntött, elhagyja a maffia központot azon az úton, ahol jött. Eldobta az SMG-ket, és elindult a bejárati ajtó felé. Idegesen nézegette a hullákat, és csodálkozott, hogy élhette mindezt túl. Már a fémajtó kilincse felé nyújtotta a kezét, mikor valaki megköszörülte a torkát mögötte. Megpördült, és előrántotta Desert Eagle-jét. Az kezeit széttárta, és megölelte Harleyt.
- Salve Severo! Ennyi éve nem láttalak, és te meg pisztolyt fogsz rám! Hogy érdemeltem ezt ki? – kérdezte meglepődve az a valaki.
- Te meg mit keresel itt? Miért hagytad ott Olaszországot? – kérdezte Harley.
- Miért, nem jövedelmezőbb az itteni maffia vezérének lenni?
- A maffia feje?! Bakker! Miért nem mondtad?
- Úgy volt, hogy nem találkozunk, utolsó infóm az, hogy Liberty Citybe repülsz. Mesélj valamit!
- Az hosszú történet lenne, Cataldo.
- De, hát a bátyádnak mindent elmondhatsz. Mond, hogy nem vagy felelős a holttestekért! – Cataldo kezdett mérges lenni.
- De, ez az én hibám. – vallotta be Harley. Kezdett félni, hogy hogyan fog reagálni a testvére, az embereinek kinyírásához.
- Ilyen egy sz@r csapatot! Egy ember ki tudja őket nyírni?! Ilyet se pipáltam még! – mondta ki a meglepő választ.
Harley már éppen kezdett megnyugodni, mikor az órája elkezdett csipogni.
- Ez meg mi? – kérdezte Cataldo.
- Cazzo! – ordította el magát Harley.
Testvérét magával rántva vetődött ki a bejárati ajtó mellett lévő ablakon. Keményen érkeztek az üvegszilánkokra. Mögöttük a ház berobbant. A központ alapjaiban rezgett meg, majd önmagába dőlt.
- Mi a… ?! – pattant fel Cataldo.
- Megmagyarázom… - próbált mentegetőzni Harley.
- Ne! Nem öllek meg, mert az öcsém vagy, de amíg Amerikában vagyunk, semminemű segítséget ne várj el tőlem! És jobb, ha kerülöd a maffiát, mert protekciót sem kapsz. – ezzel elviharzott.
- Értve! – ordított utána Harley.
Bepattant az F9-esébe, és indított. Rossz érzésekkel kevert büszkeséggel nézett vissza a mögötte égő házra. Megcsinálta!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kiscserko 2013. 01. 24. 18:48-kor.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 30. 20:20

Kiscserko, ez nagyon tetszett! :) Kemény fickó ez a Harley, nem nagyon ismeri a könyörületet. De nem is lett volna ideje a könyörületre. Az akció helyszínét remekül leírtad, szinte láttam magam előtt. Az elején a C4-es résznél jót nevettem! Nagyon okés! ;)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 30. 22:38

Ez nagyon jó lett :), nagyon szépen leírtad! Gratuláció :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2012. 12. 30. 23:05

tényleg jó történet , csak nehéz lesz megcsinálni , ha komolyabb jeleneteket szeretnél forgatni ahoz kelleni fog vlamien segéd program mint pl a gta4-nél a simple nativ trainer , mire olyasmit fognak csinálni gta5-s addig egy év elfog telni ,+ a rockstar mindent megtesz hogy megakadályozzák a trainert , mert a gta4 multija miatta már hallot
persze pc-ről beszélek , de sok sikert kívánok hozzá !

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 31. 02:00

Köszönöm a dicséreteket. Igen, a videót valamennyire le fogom egyszerűsíteni, szóval nem lesz olyan hiperszuper, mellesleg még a video editor-hoz se nagyon értek, így ez még a jövő zenéje. Csak gondoltam, ha már leírom a "forgatókönyvet", akkor már egy kicsit kiszínezem. Amúgy majd szívesen veszem egy ilyen profi videós segítségét a videóhoz, ha lenne kedved, meg időd. Persze, mire kijön PC-re az V, nem egy hónap telik még el.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 31. 11:17

Kiscserko:Valóban nagyon jó történet,ügyes vagy! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 15. 14:21

Elnézést szeretnék kérni minden egyes olvasómtól az eddigi, és a most következő hosszabb adásszünetért. Jelenleg egy sokkal nagyobb projekten dolgozom, (amit itt nem publikálok, mert nem GTA kapcsolatos történet) így nincs annyi időm ezzel foglalkozni. Természetesen még fogom folytatni, a tervezett 30 küldetésből 22-nek már megvan a története. Valószínűleg a következő rész a hónap végén, vagy a következő hónap elején lesz, aztán elkezdem előre megírni publikálás nélkül, hogy aztán azokat egymás után rövid időn belül ki tudjam írni, elkerülve ezeket az ilyen kizökkentő szüneteket.

Addig is jó szórakozást a fórumon!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 23. 17:04

Ha nem probléma, akkor lopnám az ötletet, miszerint szereplőket kérnék beküldeni a tisztelt olvasóktól. Három karaktert fogok beválogatni, a szereplők történetbe jutása nem garantált, valamint kissé átszabhatom őket, bár örülnék, ha nem kellene, és meg is ölhetem akármelyiket. Amiket kérnék=
-Teljes név, nem, kor
-Személyiség
-Fegyverhasználati készség, valamint kedvenc fegyverek ("nehézfegyverek" esélytelenek, ilyen, hogy aknavető, lángszóró, láncfűrész)
-Járműhasználati készség, valamint kedvenc járművek, nem muszáj, hogy tudjanak a karakterek vezetni
-Előnyben részesülnek azok a karakterek, akiknek van háttérélete, múltja, s egymásnak ismeretlenek
-Írjátok meg, hogy melyik karakter melyik szerepre vállalkozik, lássátok alant

Karaktereket várok=
1 bűnöző, 1 olasz maffiatag, 1 szabadon választható, azaz akármilyen.

A karaktereket PÜ-ben kérném, és minél hamarabb, annál jobb, de ne számítsatok pár héten belüli szereplésre, ez csak a jövő zenéje. Valamint aki nem kerül be, ne csüggedjen, a karaktereket elraktározom, és később talán esélyes egy következő szereplőbeiktatás is.

Ui.: Minden "kollégától" is szívesen fogadok karaktereket, akik a topicba történeteket írnak.

Köszönöm előre is mindenki segítségét!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 23. 19:17

Miért lenne lopás?
Ez egy szabad fórum, a saját karaktereken kívül lényegében minden közös, amit kiad az ember a kezéből!
És ha nem adna az ember karaktert, akkor önmagát fosztaná meg attól az élvezettől, hogy a történetedet olvassa! :) Inkább dicséretes tehát a "lopás", nem pedig csak bocsánatos. :)
Ugye milyen jó logika ez?! :D

Amúgy remélem, hogy tetszik a karakter, amit beküldtem, de hány karaktert lehet? Mert ha többet, akkor lenne éppen még egy... :)
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 23. 19:30

Ameddig van ötleted ;) És örülök, hogy te is küldtél, mindjárt megnézem. Ettől a gondolatvezetéstől már mindent értek... illetve nem igazán, ezt még át kell gondolnom, de azt hiszem, tudom mire akarsz kilyukadni. :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése