Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 19. 16:50

Stan98 írta:Ebben most tökéletesen igazad van...elviselném ha tényleg értelmesen írná le...Ez ízlés kérdése,ha neki nem tetszik ne olvassa. Tiszteletben tartom,ha neki nem jön be,de itt az a legnagyobb gond,hogy ő ezt élvezettel csinálja.Nem tetszik neki,de ezt ő leírja még 5-ször más szavakkal és akkor csodálkozik ha a felkapom a vizet. Ha egyszer leírná úgy a mondanivalóját,amit alá is támaszt,és nem csak így hogy "béna és kész" meg hasonlók,akkor az nekem is talán hasznomra válhatna. Elmondaná,hogy mik benne a legnagyobb hibák,esetleg min kéne javítani és akkor máris megfogadnám talán a tanácsait. De ő nem ezt csinálja,hanem élvezi,hogy leminősíti a történetet mindenféle alátámasztások nélkül...

Na de szerintem itt most fejezzük be ezt az egészet,mielőtt tényleg elfajulna a dolog...
Várj, ha valaki írna a történetedről egy mindent átfogó teljes kritikát, akkor elfogadnád a véleményét? Tehát tényleg egy teljes kritikát írva nem lenne veszekedés belőle?
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 19. 18:16

Stan98= Azt hiszem, ha erre a kérdésre a válaszod igen, VoortedelijkeViking hamarosan elkészül egy szép kerek kritikával :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 19. 18:47

Stan98 írta:Ha egyszer leírná úgy a mondanivalóját,amit alá is támaszt,és nem csak így hogy "béna és kész" meg hasonlók,akkor az nekem is talán hasznomra válhatna. Elmondaná,hogy mik benne a legnagyobb hibák,esetleg min kéne javítani és akkor máris megfogadnám talán a tanácsait. De ő nem ezt csinálja,hanem élvezi,hogy leminősíti a történetet mindenféle alátámasztások nélkül...
Az a kevés dolog amit írtam bőven elég volt. De ha már ennyire akarsz egy hosszabbat, akkor a napokban írok egyet

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 19. 18:51

Kemény kör lesz. De akkor én is beneveznék egy kritikára, filmeket már úgyis értékeltem hosszasabban, történetet még nem :)
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 19. 19:00

Elolvastam a részt, tetszett; igazából jó volt így összegezve olvasni :D.

Mickey áruló, és a drog végezett vele? Az igen :D. Bár, én a GTA IV-ben Vlad kocsmájában agyonlőttem a mocskot; nem volt kötelező megölni, mivel nem is bántott minket, de én kinyírtam :P.

Little Jacob meghalt? :insecure:
Nem volt rossz karakter a GTA IV-ben, főleg mert furcsán beszélt, de azért hiányolom :(.

Ernie igazgató egy Tahitiben levő holteben?
Szuper, már alig várom, hogy elvigye a tsunami az öreget... :ninja:

Mallorie és Roman családot alapítottak?
Aha, bár a IV-ben is így volt :P. Te dönthetted el, hogy fiú (alku) vagy lány legyen (bosszú) a gyerekükből :D.

Mercedes elutazott a Cortez papához?
Yeah! Imádtam az öreg Cortezt. :$

Ken Rosenberg Tokióban?
Ez jó ötlet lenne egy GTA: Tokio fiktív történethez, amelyben Ken a főszereplő ;).

Woozie mit akar Ázsiában? Maradjon csak a többiekkel. Max. majd ő is a tsunami áldozata lesz... :D

Bruce és Patrick saját bandát alapítottak..., bár Patricknek ott van a McReary crime family, sebaj; így is tetszett :D.

Kent Paul Vagos és Ballas vezető egyszerre? Hát, Paul eléggé egy béna fickó, nem néztem ki volna belőle, hogy ilyenre is képes :D.

Emellett, már nagyon várom a folytatást.

Egyébként, a vitához inkább nem szólok hozzá, mert hülye vagyok érvelésekben, tehát ebből most kimaradok...
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 19. 20:45

Noxius! Megígérem,hogy nem lesz belőle veszekedés,ha kultúráltan és ésszerűen leírod,hogy mik az észrevételeid,mik a hibák,min kéne javítanom stb. nem leszek kicsit se mérges... ;) el fogom fogadni a véleményed,és ha még olyat is beleírsz,amivel kicsit fejleszthetném talán így a sztori utolsó pár részét,akkor meg is hálálom.. :)

GTAKING: Ernie bácsi nem lesz áldozata semminek,mert nagyon bírom a vén fickót :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 20. 17:56

Megírtam akkor a kritikát. Külön pontokba szedve írtam le


1. Az írói stílus
Értékelhető ezen a téren nincs. Ez egész írás mögött mintha valami agresszivitás rejtőzne. A párbeszédek nagy rész abból áll, hogy a karakterek anyáznak, fenyegetőznek, ordibálnak. Szereplők leszámítva a külön leírásukat, semmi bemutatást nem kapnak ebben a valamiben (így fogom hívni, mert nem érdemli meg a mű jelzőt, szarnak meg nem akarom nevezni).

2. A szöveg
Nagy része párbeszédekből áll, amivel nem is lenne baj, ha nem lennének agyatlanok, bénák, sablonosak. Az állandó kibelezlek, kivesézlek és egyéb fenyegetőzések pedig szörnyűek. Amúgy nem lenne nagy elvárásom ilyen téren. Olyat el sem várok, hogy a hiányzó leíró szövegeket pótold a párbeszédekben

3. Szereplők
Ez a valami egy kitalált sztori akarna lenni a GTA szereplőivel. Csak a dolog az alapoknál bukik, mert a szereplők csak névben egyeznek. CJ például egy fogyatékos. Erre nem mentség a fiktív jelző, eleve minden mű az. Ha már nincs hasonlóság akkor a szereplőknek, a helyszíneknek, a címnek és minden egyébnek más nevet kell adni. A túl sok szereplőbe nem megyek bele, az nem annyira zavaró

4. Történet
Ilyenje szinte nincs ennek a valaminek. Az egész valami egy agyatlan darálás, káromkodás, anyázás. Michael feleségének halálán csak lestem. Az Üvegtigris jelenetének lenyúlása pedig szörnyű, borzalmas, nevetséges húzás.

5. Képtelenségek, hülyeségek
Ezek azok amik igazán rosszá teszik ezt a valamit. Minden rész tömve van velük. Vice Cityben esik a hó. Ott nem esik hó. Ezt sem lehet megmagyarázni a fiktív jelzővel. A GTA világában nincs Vice Cityben hó. Michael felesége mit keres a Vagosban? Claudenak milyen halála van már? Niko miért rejteget 500 gránátot a házában? Miért rejt el egy baseball ütőt? Ez csak pár volt a számtalan hülyeség közül

6. Helyesírási hibák
Az egész szöveg tele van velük. Ami pedig a legjobban zavar a valamiben az a haitisok, meg a haitisak. Leírom, hogyan kell helyesen írni: HAITIAK. Nem igaz, hogy legalább 100 alkalomból egyszer sem sikerült leírni helyesen

Hát ennyi lenne. Építő dolgot ne keress ebben, amivel javíthatod a valamidet
Zárásként adnék egy tanácsot. Szerintem hagyd abba ezt a sztorit és a kritikám alapján kezdj egy teljesen újat vagy esetleg kezd újból

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 20. 20:09

Azt még leírnám, hogy ezzel a kritikával nem akarok senkit sem megsérteni, még Stant sem.

Véleményezni nyugodtam lehet a kritikát. Ha nem tetszik benne valami, akkor mondjátok meg nyugodtam

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 20. 22:22

Na végre,végre,végre!!!:D szar érzés,de igazad van.....nem fogok szarozni,tényleg igaza van. Viszont annyi hozzáfűznivalóm van,hogy a sztorit nem most kezdtem,így amikor belevágtam,persze,hogy egy szenny volt....az üvegtigris-es jelenten is látszik,hogy hogy indult..a párbeszédek igen,elég silányak. Igen van egy kis feszültség bennem,amit az interneten és a sportban vezetek le...

tudod amikor kezdtem a sztorit,nem sokat tudtam a GTA-ról,a Vice City volt az,amit "jobban ismertem,mint a tenyeremet". De a többiről halvány lila gőzöm se volt.

Abban igazad van,hogy Vice-ban nem esik a hó. De én ezt k*rvára leszarom:) Michael felesége mit keres a Vagos-ban? Mivel ez a GTA összes főbb szereplőjéről szól,így valami módon Amandát is bele kellet tennem...
Nem tetszik Claude halála? Találj ki jobbat!
Niko simán rejtegethet fegyvereket,szerintem ezen a téren hülyeség volt leszólni...

A Haiti-s részben egyetértek veled,de a történet azon részét már lezártuk. Szóval ez már csöppet sem érdekel,még ha igazad is van...
Viszont helyesírási hibákban te sem szenvedsz hiányt...egyébként tollal meg ceruzával nem vétek hibákat nagyon,de gépen sokkal könnyebb melléírni ha nem tűnt volna fel..

Építő dolgot nem is várok el tőled,viszont,hogy kössz hogy VÉGRE NORMÁLISAN leírtad,hogy mik a hibái a történetnek. Új sztorit én már nem írok többet...és mégegyszer elmondom,hogy a sztorinak míg a végére nem érek,NEM HAGYOM ABBA!! Egyébként a hibák nagyrésze tényleg a régebbi epizódokban van. Olvasd el a legújabb részt,aztán talán meglátod,hogy sokkal jobb az eddigi TÉNYLEG RAKÁS SZAR részeknél. Nagyvalószínűséggel párbeszédet már nem alkalmazok,mert azzal elrontom a dolgokat. Ha ebben a részben is találsz hibát,írd le kb ugyanígy....de ha csak a rosszindulat fakad belőled,akkor kössz de nem kell a véleményed.
Végül annyit mondanék,hogy lehet hogy szar,de nézd meg a többi olvasó véleményét ;) Ha neked ez a sztori nem tetszik,akkor olvass mást,vagy írj sajátot! ENNYI! :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 20. 23:00

Stan98= Most mondhatsz bármit, csak azt nem, hogy csak a rosszindulat fakad belőle! Nagyon jól összeszedett kritika.Fontos, hogy nem azt akartam mondani ezzel, hogy egyetértek Hüblookohelimedionnal, de azt sem, hogy nem. Ez csak egy semleges komment volt, hogy "megvédjem"(Bár nincs rá szüksége, de mielőtt elfajulna akármi a személyeskedés miatt. Mert ahogy látom, megint te kezdted a személyeskedést, és nem az Ördög, maga :D )
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 21. 07:37

Oké, akkor én bemásolom ide az enyémet. Remélem, hogy senkinek nem lesz baja velem a véleményem felvállalásáért. Először is ezt a kritikát nem feltétlenül az olvasóközönségnek, sokkal inkább nagyobb tömegnek szántam, ezért aztán vannak a megszólításban kisebb eltérések, mnit ha így ebbe a topicba akartam volna írni.

A Tommy,CJ & Niko kalandjai című történet a Stan98 nevű felhasználó műve és a fiktív szó egy fiktív újraértelmezésének jegyében készült. A mű a Grand Theft Auto nevű népszerű játéksorozat karaktereit tömöríti össze meglehetősen furcsa módon. A történet sajnos annyira nem követhető, ez a karakterek számának fokozatos növekedésével függ szorosan össze. A mű stílusát tekintve eleinte párbeszédes, később viszont egy másik történet hatására valamivel leíróbbá vált, és a részek címet is kaptak. Érdekes módon hiába párbeszédes a történet, az érzelmek leírásáig nem jutott el. Az egyes karakterek mozgatórugóit így feltárni sem lehet, bár tény, hogy néhány mosolygós és vigyorgó arcot gondosan szétszórtak a történetben. Ezzel csak az a baj, hogy ez is rontja az olvasás élményét.
Meglehetősen agresszív történet, a jól ismert karakterek személyiségének teljes kifordításával, és lövöldözéssel tarkítva. A komor és egyhangú cselekményt néhány sajnálatos hiba is rontja, mint például az a gépfegyver, ami egyszerre tud rendes töltényt és altatóval átitatott nyilat is lőni.
Mint már említettem, a szereplők nagy része ismert játékokból van kivéve, de ez még nem is nagy probléma, hiszen sokan használnak játékokból kivett karaktereket a történeteikhez (mint például e kritika írója). A probléma ott kezdődik, hogy a már kidolgozott és kiforrott személyiséggel rendelkező karaktereket teljesen átdolgozta az író, a saját kedve szerint. Így történhetett, hogy a karakterek személyisége teljesen ugyanaz. Nincsenek egyáltalán különbségek. Általában annyiból áll a karakter, hogy anyázik, bohóckodik, és lövöldöz. Ez sajnos nem egy önmagát komolynak gondoló műhöz méltó.
Több jelenetnél is látszott, hogy az író nem tudta eldönteni, hogy merre haladjon tovább. Nevezetesen a komédia, illetve a komolyabb akció felé. Ez azért probléma, mert a kettőt nem lehet igazán összemosni, mert abból nem sül ki semmi jó történet. A komédia részt gyakran nevetséges jelenetek képviselik. Itt a nevetséges nem feltétlenül viccest takar, hanem gyakran kifejezetten blődöt, és erőltetetett. Legyen itt szó egy Mikulásnak öltözött bandatagról, vagy akár az Üvegtigrisből kimásolt párbeszédről. Néha azonban még csak a nevetséges kategóriába sem sorolható be egy-egy jelenet; előfordulnak kifejezetten erőltetett, fölösleges és egyszerűen gagyi jelenetek is (a taxisofőr hullájával mászkáló csapatot megállító rendőrnek a színész-bábu dumát adják be, de azután az ezt elhívő rendőrt megölik), amik nem előreviszik, hanem összekuszálják a viszonylag nehezen érthető történetet.
Az író hozzászólása sem mindig érthető, hiszen sorozatos figyelmeztetések mellett sem javítja ki utólagosan ezeket a jeleneteket (ígérete ellenére), pedig egy sorozat nem az éppen megjelenő részről szól. Pontosan ezért még mindig olvasható néhány ilyen jellegű hiba. A másik probléma a szerző hozzáállásával abban rejlik, hogy számára nagyrészt ismeretlen karaktereket használ fel. A GTA sorozat négyes számú epizódjából rengeteg karaktert használ fel, ráadásul ismeretlenül. Ebből további érthetőségi problémák nyílnak meg.
Néha azonban olyan brutális hibák is esnek, hogy a rajongótábort alkotó társszerzők is csak a „fiktív történet” fogalmával tudnak takarózni. Az egyik ilyen hiba például a Vice City –ben levő hóesés, ami a tengert is befagyasztja. Ez nem csak sajnálatos, de már kifejezetten nagy hiba, és amikor kifejtettem az ezzel kapcsolatos ellenérzéseimet, az egyik társszerző kifejezetten agresszív módon az arcomba vágta, hogy ez bizony egy fiktív történet.
A sorozat technikailag sem mindig áll a helyzet magaslatán. A helyesírás hiánya az élvezhetőség rovására megy, illetve az írók nem mindig vannak tisztában a reális világ egyes elemeivel. Lehetnek ezek az ezerszám található helikopterek, a milliós banditaseregek, akikkel a három főhős elbánik, de akár teljesen irreális kardjelenet, katanával, ahol összesen egy kisujj vész el. Gyakran a fizika törvényei is csorbát szenvednek, vannak ám tízméteres magasságból végrehajtott ugrások is ebben a bizarrul fiktív világban.
A történet néha logikai csúsztatásokkal és téves emlékekkel készült, ezért van olyan, hogy az egyik jelenetben más történik, mint ahogy az előző jelenetből következnie kellene. A bandatagok lövik a barikádok mögött elbújt csapatot, akik elkezdenek kártyázni, Niko házát felgyújtják, de a következő jelenetben már csak arról van szó, hogy átkutatták.
Esetenként túlságosan is kötődik a GTA cselekményéhez és megvalósításához, ilyen például a nyilvánvalóan túlzó fegyverválasztási lehetőség. Egy jelenetben a három férfi között elosztják a titkos szobában elrejtett fegyvereket, de olyan hihetetlenül ostoba módon, hogy ne csodálkoznék, ha az első sokkolós biztonsági megölné őket. Ily módon lehetséges, hogy az első ember egy láncfűrészt és egy lángszórót kap (saccra ez olyan harmincöt-negyvenöt kilogramm), a második egy baseball-ütőt és száz darab molotov-koktélt (ne beszéljünk a tűzvédelmi előírásokról, és arról, hogy mekkora helyet is foglalna ez, illetve ezeknek hasznáról egy tűzharcban), a harmadik pedig egy minigunt és egy UZI géppisztolyt (a minigun nevű repülőgépre, illetve helikopterre szerelhető géppuska kézben nem alkalmas tüzelésre). Emellé még hárman osztoznak további ötszáz gránáton. Tehát az összes fegyverből összesen két szilárdlövedékkel tüzelő akad, egyet pedig ebből sem lehet használni állványzat nélkül.
Mint írtam, a történet néha túlságosan is hű a GTA megoldásaihoz, más esetekben azonban következetesen megszegi azokat az íratlan szabályokat és hagyományokat, amit a játéksorozat fektetett le. Vannak helyzetek (általában ezek azok, ahol a fiktív szó ismételgetésén kívül nem várhatunk más választ), ahol túlságosan is szabadosan értelmezi az írással járó előnyöket. Számomra a legfájdalmasabb Claude Speed megszólalása volt (ennek a szereplőnek egyetlen különleges tulajdonsága az volt, hogy nem tudott beszélni). Ráadásul ennél a jelenetnél még a magyarság is előtérbe került, így Speed Claude –ként mutatkozott be.
A konklúziót levonva, összesítve a dolgokat a következő véleményre jutottam: A Tommy,CJ & Niko kalandjai a fiktív szó túlkombinálásával létrejött történet. Gyenge párbeszédek, semmitmondó leírások, kidolgozatlan, egysíkú karakterek s az ezekhez hasonló történet jellemzik, borzalmas helyesírással és történettel megfejelve. Konkrét cselekménye nincs, csak a filmekből jól ismert klisék ismételt beleszövésével gazdálkodik. A karakterek nagy része nem saját, így még fájdalmasabb az egysíkú, jellemtorzulásos viselkedésüket értelmezni. Ennek ellenére nyújt valamilyen élvezetet, a sok ismert szereplő együttes lövöldözésével.
Köszönöm a figyelmet:
VoorstedelijkeViking

Bocsánatot kérek előre is a negatív kritikával.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 21. 08:07

Hmmm... hát, hosszú kritikák voltak, de ahogyan említettem az előbb, nem fogok beleszólni; mivel ez a ti dolgotok... Bár, a katanás jelenetet egyből megismertem :P. Az nekem kifejezetten tetszett a karakterem miatt :D.
Amúgy, a "haitiak"-at simán tudod orvosolni.
Volt olyan jelenet, ahol 500 gránát szerepelt? Valami rémlik, talán visszaolvasom; de ez egy kicsit életszerűtlen.
A káromkodós jelenetek nem igazán zavarnak; de lehetnének ilyen lazább részek, például: Versenyzés; vagy valami egyszerű, de ez is jó :).
Emellett, a párbeszédekkel semmi baj, a régi történetemben még azok sem voltak. :lol:
Ennyi.

Egyébként, OG Loccal (Jeffrey Cross) mi történt? Elvileg ő is szerepelt pár rész erejéig... Szerintem, őt kifelejthetted a felsorolásból :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 21. 13:41

Tűkön ülve várom, hogy mi lesz ennek a vége! :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 21. 13:46

Mire gondolsz? :)
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 21. 13:54

Köszönöm szépen Noxius,avagy VoorstedelijkeViking ezt a hosszú,ám kétségkívül jól összeszedett kritikát. Nagyon jól szemléltetted,hogy mik a hibái a sztorinak és köszönöm,hogy nem voltál lekezelő... Maximálisan egyetértek veled. Ahogy mondják "az igazság fáj". Az tényleg látszik,hogy nem vagyok egy jó író. De ez a történet már ilyen....igazából ezt nem akartam mondani Cseszneki előtt,de én tényleg nagyon meguntam ezt a sztoriírást és nem magamért csinálom. Csupán 1-2 ember akarja olvasni és ezért próbálom még kihozni magamból a maradékot. Ha GTAKING nem erőltetné nagyon,ez a történet már így maradna...
Egyszerűen a történetírás nem megy nekem....ezért szerkesztek inkább weboldalakat...

Na mindegy kössz mégegyszer a kritikákat!

Válasz küldése