Hamvaiból a főnix

Kitalált GTA sztorik.
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 12. 20:52

Őszintén szólva valamelyest tényleg hajaz a karakterem Lara-ra, mert ő is olyan kemény és tökéletes hozzávalója hasonló történeteknek és az akcióban is hasonlóan talpraesett. :D
Most pedig folytassuk:

Törölve...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hessa 2013. 07. 11. 11:26-kor.

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 12. 22:17

Ez véres jó! Hihetetlen jól le tudod írni, amikor a lány "dolgozik!" Rám hat az bisztos! :D Most már járna egy 18+ -os jelzés is a bevezető mellé! XDD
Nagyon tetszik!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 13. 00:20

Hát mivel innentől is próbálom tartani a vérmennyiséget és az izgalom szintjét, így tényleg ki kéne írnok az első posztba azt a +18-ast! XD

TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2013. 01. 13. 04:25

Brutálisan jó lett ! A nick nevem alapján lehet tudni fogod ki vagyok :) :DD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 13. 08:43

Hát ezek a harcok már teljesen epikus szintre emelkedtek. :D már az első fejezetben is, ahogy felszabdal mindenkit aki az útjába kerül.
Mint egy filmben: Az ellenség harcképtelen, mindent elbénázik, a "főhős" (aki lehet akár rossz akár jó) pedig mindent elsőre elvégez. :D Igen epikus, már-már hihetetlen is. Gondolom ezzel nem csak én vagyok így. :D
Igazán jó. Várom a folytatást.
"Whatever." (Ryder)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 13. 11:11

Martin! :D Szió! Már vagy egy éve nem hallottam felőled. :P Hogy vagy? :D Játszol még a GTA IV szériával? :) És mindenek felett, készítesz még olyan király pályákat? :D

Luszie: Ami azt illeti, egy az egyben nem regénynek terveztem ezta történetet, hanem forgatókönyvnek. :D Próbáltam ihletet meríteni eddigi jelentősebb filmes élményeim alapján. Diea Hardtól a Kill Billig és azon is túl... Bár Hollywood nem szereti a női főhősöket, most megmutatom, hogy nem a nem számít, hanem az igen. XD Mi csajok is megcsinálunk bármit! :D XD

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 13. 11:15

This comment has been removed by VoorstedelijkeViking, the Vice President of NoxiousEnterprise Criticism Corporation. Sorry for the loss, but this comment was a forgery and it made piracy in this topic.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 07. 17. 08:27-kor.
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 13. 11:30

NoxiusEnterprise írta:Persze egy kis változatosság nem árt sehol, néha jólesik egy olyan nőről olvasni, aki olyanokat csinál, mint egy igazi hős :D És az igazi hős alatt természetesen nem a régi jól bevált izmos férfiideált értem :)
Amúgy a történetekre visszatérve, ez is nagyon jó, nagyon véres, nagyon brutális, mint mindegyik más :) Csak így tovább!
Hős vagy antihős... Ez a fő kérdése ennek a történetnek. :) Pont mint minden GTA történetnek. Rosszat csinál, mégis jónak érezzük? Jogos amit tesz? Jogos annak fényében, hogy min ment keresztül? Ez egy érdekes filozófiai kérdés, ami már régóta foglalkoztat. Szeretném, ha ezt segítenétek majd megválaszolni. De persze könnyebb dolgotok lesz, ha több információtok lesz. :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 13. 11:35

This comment has been removed by VoorstedelijkeViking, the Vice President of NoxiousEnterprise Criticism Corporation. Sorry for the loss, but this comment was a forgery and it made piracy in this topic.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 07. 17. 08:27-kor.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 13. 11:54

Hessa:Remek fejezet volt ezis és jó véres!A kedvencem! :D Csak így tovább,had fröcsögjön az a vér! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2013. 01. 13. 13:27

Hessa , igen még játszok vele de , a multi már unalmas 4 év után , inkább már csak videókat csinálok , Ha érdekelnek itt a csatornám , vagy GTAPLACE-n is megtudod őket nézni a Saját videó topicban :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 13. 13:37

Martin: Megunni? Az hogy lehet? Mi átlag kéthetente felmegyünk és nem unatkozunk... :) Meglesem majd a videóidat, kíváncsi vagyok, miket forgatsz. :)

Dani: Köszönöm! :D Ígérem, folytatom a vérengzést. XD

Noxi: Teljesen egyet értek veled. A kérdést azért is nehéz megválaszolni, mert az emberek hajlamosak mindent feketében vagy fehérben látni. De ahogy azt az élet maga is mutatja, csak szürke létezik és annak árnyalatai. Nincs jó és rossz, csak döntések és reakciók az aktuális eseményekre... Mégis remélem, hogy ez a karakter valamilyen formában áthidalja ezt a filozófiai problémát. Ha meg mégsem, akkor is jobban végezheti, mint Niko... :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 01. 13. 13:55

This comment has been removed by VoorstedelijkeViking, the Vice President of NoxiousEnterprise Criticism Corporation. Sorry for the loss, but this comment was a forgery and it made piracy in this topic.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 07. 17. 08:27-kor.
Guess who's back!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 13. 14:04

NoxiusEnterprise írta:Niko jól került ki a helyzetből. Bár a végén erkölcsileg elvileg megbukott, ugyanis bosszút állt, mégis győztesként került ki: Felemelkedett.
Az az utolsó jelenet (és most különösen a Pegorino-halálra gondolok): A naplementében a boldogság katasztrofális szigetén, a gyilkosság után, lelkileg megrendülve, a szerelmet elveszítve felteszi a kérdést: Ez a győzelem? Ez, amiért annyit tettünk? Megérte? Niko rövid mondatában minden ilyen kérdés benne van. Ő választott, rosszul választott erkölcsileg, és mégis jól döntött. Hátborzongatóan életszerű volt az a jelenet, embertelenül emberi.
Pontosan ezt szeretném én is kiváltani ezzel a regénnyel. Nincs happy end, csak lelki szenvedés és a bosszú beteljesülése utáni tétlen üresség. Minden célt elveszítve, megbélyegezve a múlt eseményei és tettei által. De azért ne igyatok előre a medve bőrére, tervezek valamit, ami reményt ad majd a végén...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 13. 14:08

Ez nagyon brutális lett! Folytasd :D, olyan izgalmas és véres, nagyon várom a folytatást :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése