Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 25. 20:40

Azt nem menti, ameddig újra nem töltöd a mentést, addig úgy érzékeli, hogy csalsz. Hiába volt az pár órával korábban is. Szóval ha csalsz, akkor egy exit, játékmentésedre rányomsz, és máris mindent el fog menteni.

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 04. 26. 00:40

Kiscserko írta:Azt nem menti, ameddig újra nem töltöd a mentést, addig úgy érzékeli, hogy csalsz. Hiába volt az pár órával korábban is. Szóval ha csalsz, akkor egy exit, játékmentésedre rányomsz, és máris mindent el fog menteni.
Nem értem

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 04. 26. 09:38

Az a lényeg, hogy a csalsz, akkor ne ments játékállást, mert akkor ha kilépsz, akkor a csalás előtti mentést visszatöltöd és a játék nem fogja csalásnak venni, mert akkor még nem csaltál.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 26. 12:30

Cseszneki és Kiscserko: A harmadik résznek volt véleményem szerint magasan az egyik leggyengébb végigjátszása. Nem is a sztorival volt a baj, szerintem az bőven hozta a hozzáfűzött reményeket, de magára a sztorira épülő főküldetésektől nagyon kevés kivétellel sokkal többet vártam. Pl vannak azok a háborús, csatás küldetések, amiket Kiscserkó-val már régebben megbeszéltünk. Aztán vannak a számomra a Brotherhoodos Romoluszos kincskeresős mellékküldetések után harmat gyenge és iszonyatosan rövid Kidd kapitányos kincskeresős mellékküldetések, amik a majással együtt töltenek ki maximum 1 órát a játékból, míg a BH-s elődeik jóval több időt töltenek ki. Ettől függetlenül én is azon a véleményen vagyok, hogy az AC3 a sorozat eddigi legjobb darabja, még ha véleményem szerint a főküldetések 80-85%-át úgy elcseszték az előzőkhöz képest, mint annak a rendje. De azért sok dolog van, ami részben elfeledteti az emberrel, hogy a főküldetések az eddigi leggyengébbek a sorozatban, például a mellékküldetések a Kiddesek kivételével mind pozitív irányba fejlődtek, ott vannak a negyedik rész alapjait képző haditengerészeti csaták, amelyek egyszerűen lélegzetelállítóak. Aztán lehet, hogy valakinek ez nem számít nagyon, bár nem hinném, hogy létezne olyan AC rajongó, akit ne érdekelne a harcrendszer, és ez a játékelem is a harmadik részben lett a legjobb a sorozatban. Nem is túl könnyű, de nem is túl realisztikus meg unalmas, dinamikus és brutális pont, amilyennek lennie kell.
Szóval azért jó dolgok is akadnak bőven, amelyek ha nehezen is, de a főküldetések és a milliónyi bug ellenére is az eddigi legjobb AC-vé tették a 3-mat.

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 04. 26. 15:03

realostew írta:Az a lényeg, hogy a csalsz, akkor ne ments játékállást, mert akkor ha kilépsz, akkor a csalás előtti mentést visszatöltöd és a játék nem fogja csalásnak venni, mert akkor még nem csaltál.
Kössz

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 01. 14:13

AC 3 DLC-k megszerezve (Washington, Multi, Hidden Secrets) + Revelations multi trial :).

A Washington egyszerűen eszméletlen, változatosak a küldik! :) Ott tartok, mikor alapanyagokat kell gyűjteni a főzethez, viszont Connor anyját sajnálom :(.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 01. 19:05

Én tegnap megvettem a Redemptiont, s ma végigvittem. Nagyon jó, sokkal jobban szórakoztam a Tyranny of King Washingtonnal, mint az alapjátékkal. Főleg a Redemption sikerült nagyon jól. Egyszerűen jobb, mint az alap. Jó, hogy ez 500 Ft-al olcsóbb, mint a többi rész, így jobban megéri, de talán kissé rövidebb is.

Utalás a IV-re= Connor= A hajózás a véremben van. A nagyapám, Edward kalóz hírében volt.
Faulkner= A koronát szolgálta?
Connor= Inkább önmagát.

Jó kis utalás a következő részre.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 02. 16:31

Kiscserko írta:Utalás a IV-re= Connor= A hajózás a véremben van. A nagyapám, Edward kalóz hírében volt.
Faulkner= A koronát szolgálta?
Connor= Inkább önmagát.

Jó kis utalás a következő részre.
Ez a Redemption végén volt? Amúgy, ma kivittem az Infamy-t, nagyon jó volt :D, Benedict Arnoldot nekiütöttem a háznak; így beverte a fejét, és meghalt :D, valamint a halott társaimat (akik a klánanyánál voltak) beledobtam a holttestüket a vízbe :D, rögeszmém, hogy a hullákat szeretem eltüntetni :D. Na, akkor holnap belekezdek a Betrayal-ba.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 03. 20:31

Nem a végén, csak a közepén egy lényegtelen beszélgetés. Az Infamy talán még a legrosszabb rész, úgyhogy úgy érzem, jó szórakozás elé nézel a The Betrayallal, meg a The Redemptionnel. Remekül sikerült DLC-k. Remélem, az alap IV-ben nem lesznek ilyen képességek, viszont lehetne egy hasonló alternatív világ DLC képességekkel.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 03. 20:40

Kiscserko írta:Nem a végén, csak a közepén egy lényegtelen beszélgetés. Az Infamy talán még a legrosszabb rész, úgyhogy úgy érzem, jó szórakozás elé nézel a The Betrayallal, meg a The Redemptionnel. Remekül sikerült DLC-k. Remélem, az alap IV-ben nem lesznek ilyen képességek, viszont lehetne egy hasonló alternatív világ DLC képességekkel.
Aha.
Egyébként, még nem kezdtem el a The Betrayalt, hanem javítottam a küldetéseket és sikerült elérnem a 94%-ot. Már csak a konvoj és a polgárok megmentése hiányzik, és akkor tényleg meglesz a 100% :).

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 04. 21:09

Nekem az Infamy 100%, a Betrayal 80-90% körül, a Redemptionban meg csak a sztorit vittem ki.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 04. 21:43

Kiscserko írta:Nekem az Infamy 100%, a Betrayal 80-90% körül, a Redemptionban meg csak a sztorit vittem ki.
Ma kivittem az Infamyt 100%-ra, a Betrayal pedig 50-60%, mert még nem játszottam végig, viszont a ládákat és a kisebb mellék küldiket megcsináltam :). Apropó ládák, iszonyat nehéz volt felszedni őket; mivel folyton betámadtak az őrök. Annyira rossz, hogy egy szabad percem sem volt. Szerencsére megcsináltam, bár rengetegszer meghaltam; s órákig tartott. Amúgy, Benjamin Franklint, hogyan kell megcsinálni 100%-ra? Mert nem tudom, hogy hogyan kell megölni őt. Hiába használom a madárképességet, semmi :(.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 04. 23:07

https://www.youtube.com/watch?v=iDkkhu6DtLg

Ebben a videóban elvileg megmutatja, hogy hogyan kell 100%-ra, igazán nem tudom elmagyarázni, főleg, hogy én se csináltam még meg 100%-ra. A lényeg, hogy ügyesnek kell lenni repülésben, s jónak abban a játékban.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 04. 23:16

Köszi, sokat segítettél :), holnap megpróbálom.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 05. 20:57

Betrayal végigjátszva! :D Nagyon jó lett, olyan izgalmas volt, tényleg változatosabbak a küldetések, mint az alapban. Holnap elkezdtem a Redemptiont, de előbb megcsinálom 100%-ra a Betrayalt :).

Válasz küldése