Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 21. 19:07

Nem mutatják. Az csak egy összekötő. Ahogy megnézed, mindig, amikor kiírja a számokat, akkor egy korábbi AC részből vág be jelenetet, és aztán kezdődik a "fun thing".

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 23. 20:50



Vannak benne jelenetek, amelyek már az előző videóban is benne voltak, de lényegében újnak számít.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 24. 11:14

Elkezdtem az AC2-t és olyan észrevételem van, hogy nincs low profile. Én vagyok a gyökér vagy tényleg nincs?

Vagyis hát az hívja low profile-nak, ha elvegyülök a tömegben meg ilyenek.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 24. 12:02

Én is most játszok az AC2-vel, de van low profile, csak más, mint az AC1-ben és már nem írja ki külön, hogy épp melyiket használod. Egyébként minden low profileos mozgásnak minősül, amit a gyors futáson/falramászáson kívül csinálsz. Tehát minden low profile, amin nem nyomod be az R1-et (bocs, ha rossz gombot mondtam, nem PS-em van, csak tippeltem a gyors-és falra futási gombot).

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 24. 17:35

Jó videó! De azért az Ubisoft kiadhatna egy Xbox360as vagy PS3as videót is

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 24. 17:39

Jól mondod, az R1 az. Nálatok RT, nem?

A videót nem tudom megnézni, miután elindultam, pont aztán fél órával raktad ki. Igazából így is már jóval többet mutattak, ami szerintem helyes, de majd megnézem. A GTA nagyon érdekel, ezért már nem nézek róla semmit. Az AC BF meg úgy-ahogy érdekel, így azt sasolom, hogy elvonjam a figyelmet :D Kíváncsi lennék, milyen pénznem az az "R" betű?

Hűűűblookohelimedion= Egyetértek. Tuti, hogy leamortizálják a játékot current-genre, ahogy már korábban is leírtam.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 24. 18:46

Köszi a választ Dani! :) Majd még lesz kérdésem (van is csak elfelejtettem már :D) majd azt is felteszem itt. :P

Amúgy az RT az nálunk az R2-nek felel meg nem? RT azaz Right Trigger-> jobb ravasz. Vagy lehet rosszul tudom :D

SZERK.: Ja igen, azt akartam még kérdezni, hogy a villa's chest tartalmát ki tudom venni? Esetleg, hogy tudom elkölteni?

SZERK2.: Na meg még ami érdekel, hogy vannak ugye a noriety csökkentő dolgok. PL plakátok letépkedése, meg prédikálók lefizetése, meg ilyenek. Na olyan van, hogy letépem az összes plakátot, vagy lefizetem az összes prédikálót és aztán ha legközelebb kell nem tudom lecsökkenteni a noriety-t?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára realostew 2013. 07. 24. 19:10-kor.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 24. 18:48

Kiscserko írta:Hűűűblookohelimedion= Egyetértek. Tuti, hogy leamortizálják a játékot current-genre, ahogy már korábban is leírtam.
Attól függ mire érted ezt. A grafika biztosan rosszabb lesz. Másban tuti nem lesznek kevesebbek a mostani konzolos verziók. Nem lenne értelme megvágni a játéknak annak a változatait, amik a nagyobb bevételt hozzák

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 24. 19:22

Cseszneki= Nem lenne értelme, de a Ubisoft hozzáállása szerint nem bírná el a konzol, így elég esélyes, hogy sokat levágnak.

Realostew= Ha egy kicsit még játszanál, az összes kérdésedre választ kapnál amúgy. De, az első kérdésedre= Igen, ki tudod venni, és el tudod költeni, a bankokban. Másodikra= Nem fogynak el.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 24. 19:55

Mit nem bírnának el ebből a mostani konzolok a grafikán kívül? Meséld már el!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 24. 20:01

Meséld már el, hogy miért kell rögtön ilyen stílusban válaszolni!!! És erről inkább az Uborkafost kellene megkérdezned, ők becsülik alá a konzolokat! És nem tudom, hogy mi alapján választasz játékot, de tudod, nem csak grafika van ezekben! Minden mással is meg kell bírkóznia a gépnek, nem csak a kibeb*szott grafikával!!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 24. 20:48

Kiscserko írta:Meséld már el, hogy miért kell rögtön ilyen stílusban válaszolni!!!
Milyen stílusról beszélsz? :o Megkértelek mond el honnan szedted ezt. Van egy olyan érzésem, hogy magadtól találtad ki, mert ilyet sehol nem lehetett eddig olvasni
Kiscserko írta:Minden mással is meg kell bírkóznia a gépnek, nem csak a kibeb*szott grafikával!!
Áruld már el ebben a játékban mi olyan van a grafikán kívül(amúgy az se lett sokkal szebb az előző részekhez képest, valószínűleg még azt is bírnák), amit nem bírnak a mostani konzolok!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 07. 24. 21:05

Ha nyitok egy külön veszekedés topikot, megteszitek, hogy csak ott kakaskodtok egymás ellen, és nem szemetelitek tele az összes témát? (Mindenkire vonatkozik!)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 24. 21:48

realostew: Jól tudod, az RT az a jobb ravasz, nálatok az R1 meg pont az RB (nálunk xboxon), azaz nálunk a jobb bumper. Ezért is vagyok néha debil a falfutásnál AC-ben, ha haveroknál játszom PS3-mon. Bár a két konzolon nagyon hasonló az irányítás az AC-ben, csak a két ravasz meg a két ravasz fölötti gomb az, ami bezavar.

Visali: Elnézve az oldalon való helyzetet, amit itt néhány emberrel együtt okoztam az elmúlt időszakban, sajnos lehet, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha nyitnál az OFF-on belül egy Veszekedés topikot. Ez is szomorú, hogy így elfajultak a dolgok, hogy ilyen eszközökhöz kell nyúlni, mint egy külön veszekedős topik, de így legalább a többi topikot megkímélnénk ezektől a vitáktól. És ha megnyitnád ezt a topikot, akkor a két-három héttel ezelőtti időszak óta írt összes vitatkozós hsz-t átlehetne rakni oda, így az, aki a GTA-ra, Assassin's Creed-re meg a többi dologra kíváncsi, annak nem kéne ezeket a vitákat olvasnia, akik meg szeretik a szájkaratét, azok is kiélhetnék magukat egy erre a célra nyitott témában. És ha a jövőben akárki ilyesféle belekötős kakaskodós vitát kezdeményezne a veszekedős topikon kívül, az kapna figyelmeztetést és a hsz-ét átraknák a vitatkozás topikba. Az oldal békésebb hangulatának érdekében támogatom az ötleted!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 24. 22:36

Ez a veszekedés topic nekem hülyeségnek hangzik. De mindegy.

Dani= Nekem az, hogy hogy néz ki a kontroller, az nem igazán zavar. Mondjuk kicsit ki kell feszítenem a kezem az X-esnél. Inkább az inszimmetria zavar. Azaz, hogy a joystickot(számomra érthetetlen dolgok miatt) nem egyvonalba tették a másik joystick-al. Egy haveromnál játszottam valami autós játékot, és egyfolytában térképeket meg ilyeneket nyitottam meg, miközben csak be akartam venni egy kanyart :D De ez megszokás kérdése. Na, mindegy, ennyit az OFF-ról.

Válasz küldése