Uncharted trilógia

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 13. 16:35

Még nem is hallottam erről a játékról amúgy... Miről szól egyáltalán? Mármint határoljuk így körül: Külsőnézetes, vagy felülnézetes? Stratégia vagy akció? Kötött történet, vagy szabad mozgástér? Meg hasonlóak... Valaki válaszolna rájuk?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 13. 16:42

Történet központú, akció kis gondolkodással, TPS lövöldözős. Viszonylag csőszerű pályákkal, szóval irányítva vagy.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 13. 16:57

Kincsvadászós játék. Sokat kell benne ugrálni indáról-indára, kövekről-kövekre, indáról-kövekre, kövekről-indákra stb. A dzsungelben, elhagyatott romos, kastélyokban, várkban kell lövöldözni az ellenséget, közben kincseket is kell gyűjteni, cső szerű pályákon. Kb olyan, mint a Max Payne 3.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 13. 17:02

NoxiousEnterprise írta:Még nem is hallottam erről a játékról amúgy... Miről szól egyáltalán? Mármint határoljuk így körül: Külsőnézetes, vagy felülnézetes? Stratégia vagy akció? Kötött történet, vagy szabad mozgástér? Meg hasonlóak... Valaki válaszolna rájuk?
Itt megnézheted az első, második és a harmadik rész trailerét :).
http://www.youtube.com/watch?v=l4fahAdNHpM
http://www.youtube.com/watch?v=GUPAyGWKd6c
http://www.youtube.com/watch?v=79JSfXxMdhs

Avatar
Zombiekiller6
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. 05. 08. 20:23
Tartózkodási hely: Los Santos, Vinewood

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Zombiekiller6 » 2013. 05. 13. 17:52

Luszie írta:Lesz még 4..Van még mi után kutatni. Szerintem egyhuzamban ők is több játékot csinálnak, ha csak a háttérben is, de szerintem az UC-t már elkezdték. A Last of US már úgyis lassan kijön, szóval azért valamilyen tervek a 4-ről tuti vannak, ha nem mélyültek még úgy bele mint a Last of US-be, ami teljesen érthető, hiszen ez a játék a "soros".

A 4-ben valószínűleg egy holland felfedező kincséért fog bele vágni egy újabb kalandba a Drake. Én örülnék neki hogyha ugranának egy kicsit az időben és Drake nem a szokásos 2 évvel lenne idősebb. hanem mondjuk 34-ből lehetne 44. Lenne esetleg gyereke, meg stb. Bár... a The Last of Us-ban is a főszereplőnek gyerekre kell vigyáznia szóval gondolom nem sütik el 2-szer azt a golyót egy cégen belül. :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 18:32

Áhh, az már nem ugyanolyan. Azért egy 44 éves ember sokszor nem úgy mozog már mint egy 34 éves. (Vagyis hát lehet úgy mozogni, de azért főhős szempontjából furán nézne ki, meg szerintem nem kell az a nagy ugrás)
mondjuk gyereke max Elenától lenne..de én nem szeretném ha már így nyitnánk hogy mondjuk lenne egy xy korú gyerekük. Valahogy Drake-ből nem tudom kinézni a családapa szerepét. Meg azt sem hogy hírtelen 10 évet öregedik. A 2 év azért jó mert az még nem feltűnő. Meg azért szeretném tudni hogy Elena és Drake kapcsolata hogyan áll.. az izgibb részeket jó lenne konkrétan a játék közben látni. Mint ahogy eddig is tök jól megoldották. :)

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 05. 13. 19:42

NoxiousEnterprise írta:Még nem is hallottam erről a játékról amúgy... Miről szól egyáltalán? Mármint határoljuk így körül: Külsőnézetes, vagy felülnézetes? Stratégia vagy akció? Kötött történet, vagy szabad mozgástér? Meg hasonlóak... Valaki válaszolna rájuk?
Lehet azért nem hallottál róla, mert Xboxos vagy.Viszont ez csak ps3-ra van.Én a Forza-val vagyok hasonlóképpen.(jó játék, csak soha nem adják ki ps-re)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 13. 19:48

Minek neked Forza? Ott a GT5!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 19:49

NoxiousEnterprise írta:Még nem is hallottam erről a játékról amúgy... Miről szól egyáltalán? Mármint határoljuk így körül: Külsőnézetes, vagy felülnézetes? Stratégia vagy akció? Kötött történet, vagy szabad mozgástér? Meg hasonlóak... Valaki válaszolna rájuk?
Nem is láttam a posztodat, bocsi.

Kalandjáték. Ereklyéket, kincseneket kell benne keresgélni, és ilyen fejtegetős. Olyan mint régen volt az a sorozat, hogy Elveszett ereklyék fosztogatói, nem tudom nézted-e, de annál 5x izgibb.. :D Nekem az is nagyon tetszett. Ott is a Sidney-nek van egy társa, a Nigel.. Vannak pályák ill. bizonyos részek, ahol te is kapsz segítőt. Persze a story-ből kiderül hogy miért van az adott illető/illetők veled. A story is jó, a chapter-ok is izgalmasak. Max annyi negatívuma van a játéknak hogy nem túl sok chapterből áll egy rész.. de bizonyos részek elég nehezek tudnak lenni (oké, easy-n nem, de többi nehézségen igen, meg elsőre mindenképpen fejtőrést okoz akármelyik rész).. Szóval.. így a átlagos 25-28 chapterjével nem a leghosszabb játék. Vannak benne hosszabb és rövidebb chapter-ok is. van ami csak bejátszásból áll, de ez minden részben 1-2 van. A többiben azért sok mindent kell csinálni.
Am ha Xbox-os vagy, akkor tényleg azért nem ismered a játékot, mert PS3 exkluzív.
Kötött a történet, nincs sok szabad mozgástér, de ami szabad azt szépen fel lehet fedezni ,és sokszor fel is kell és szépen ki van dolgozva.. Mindenféle dolgokat kell benne csinálni. egyszer még mászni kell, a másik pillanatban már tűzharc közepén vagy, a harmadik pillanatban menekülsz, a negyedikben meg valamilyen rejtvényt fejtesz, hogy tovább tudj haladni :) sokoldalú és izgalmas és ötletes pályák vannak benne. Nézz róla gameplay-t. Igaz, nem jön át annyira a feeling, de azért nem rossz.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 05. 13. 20:00-kor.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 13. 19:55

Ki mondta, hogy Noxius Xbox-os? Ha jól tudom PC-n játszik! :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 19:59

Nekem fogalmam sincs.. :D De ha PC-s akkor is érthető, hogy miért nem ismeri.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 13. 20:33

Engem is érdekelt anno a trilógia, de haverom lebeszélt róla. Lehet majd beruházok rá, de előbb még RDR GOTY, Mass Effect trilogy, meg GTAV :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 13. 20:40

Miért beszélt le róla?

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 13. 20:42

Neki nem tetszett, azt mondta, hogy nem ad túl nagy játékélményt, de konkrétan nem kérdeztem ki, mert spoilert nem kértem :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Uncharted trilógia

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 13. 20:48

Attól még, hogy valakinek nem tetszik valami nem kéne róla lebeszélnie a másikat.

Válasz küldése