Scarface 2 Tony Montana's son

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Scarface 2 Tony Montana's son

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 06. 22:55

Helló mindenkinek, ezt a topikot azért hoztam létre, mert úgy látszik, hogy lesz Scarface 2 amiben Tony fia bosszútál, mert az apját Tony-t megölték! A napokban fedeztem fel a Scarface 2 Trailer-ét, nem tudom, hogy fake, nem vagyok benne biztos, de itt egy videó ami mindent igazol:
http://youtu.be/rP8VsEp4V_Q

A GTAForums-on is beszámoltak róla: www.gtaforums.com/index.php?showtopic=442549

Ez Fake vagy mi? Válaszotokat előre is köszönöm, de van itt még valami a megjelenést 2010-nek írták, de 2010 már elmúlt és valahol olvastam, hogy 2012-ben jelenik meg a film ez most igaz?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Scarface 2 Tony Montana's son

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 06. 23:13

Ezért mi a fenének kellett új témát nyitni? Szerintem nem igaz, mert ezek a vacak trailernek szánt szabdalmányok a Sebhelyesarcú, esetleg egyéb filmekből lettek összevágva, melyeket nem egy filmgyártó YouTube csatornáján, hanem amatőrökén találhatunk meg. Tony-nak nincs gyermeke, mert családot Elvira-tól szeretett volna, ha annyira imádod a filmet ezt tudhatnád. Ráadásul az IMDb-n sincs profilja. Arról nem is beszélve, hogy egy év alatt bőven leforgatnák és megcsinálnák. Egy Harry Potter filmet nem készítenek ennyi ideig.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Scarface 2 Tony Montana's son

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 06. 23:13

Fake, terveztek folytatást, de az Activision visszamondta a megrendelést.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Scarface 2 Tony Montana's son

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 07. 12:04

Utálom az Activison-t, pont ezért!
@Visali: Értem, köszönöm a válaszodat én csak félig láttam a Scarface-t, mert nagyon hosszú volt, ezért nem tudtam róla ennyi dolgot, azt én is tudom, hogy Tony csalódott Elvirában, meg főleg Manoloban is, mert Manolo kavart Tony húgával ezért Tony megölte Manolo-t! Én azért sajnáltam Manny-t! :cry:
Mindegy a válaszotokat köszönöm. üdv
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
xMaRk
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 13:27

Re: Scarface 2 Tony Montana's son

Hozzászólás Szerző: xMaRk » 2012. 01. 07. 12:21

Én csak egy dolgot nem értek, hogy lehet a kedvenc filmed, ha nem is láttad végig? :O
Nekem, ha van egy kedvenc filmem, azt minimum megnéztem már egyszer, de általában többször visszanézem, ami tetszik.
Everything's Allright ^^. (Y)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Scarface 2 Tony Montana's son

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 07. 12:23

Nekem akkor is a kedvenc filmem hiszen megtetszett, de annyira hosszú volt, hogy nem tudtam végig nézni, de a film a kedvencem lett, mert elég hasonló a GTA VC-hez, majd ha lesz időm *** megnézem :) .
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Scarface 2 Tony Montana's son

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 07. 13:01

1. Megnézed részletekben,
2. A GTA VC hasonlít.

Válasz küldése