Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 28. 20:54

Nem tudom, hogy hol van, főleg a kocsmákban, mint a többi malom. Mindenesetre ajánlom, hogy kipróbáld, szórakoztató, pörgős és egyszerű. Nem fog sokáig lekötni, de azt az 500-at össze lehet vele szedni anélkül, hogy nagyon megunná az ember.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 29. 17:54

Kiscserko írta:Na, csináltam egy kis összehasonlítást. Megjegyezném, hogy az eredmények nem feltétlenül tükrözik a kikerült játékok grafikáját, így igazán csak az év végén lehetne őket hasonlítani. Az AC4 képek nagy része 1080 képponton futó gameplay trailerből lettek lőve, a Ubisoft híres arról, hogy rengeteget javít a trailereiken. Egy kép nagyon is feljavítottnak tűnik a többihez képest. A Rockstart nem úgy ismerni, mint akik javítgatnak annyira a képeken, bár akármi előfordulhat, így aztán ez is csak egy becsült grafikai szint a kijövetelhez képest. Így mindkét játéknak a valós grafikája még változhat, lehet, hogy rosszabb, lehet, hogy jobb lesz.

Kép

Mit szóltok?
Valószínűleg az ACs képek az új konzolos változatból valók. Így nem csoda, hogy szebbek. A GTAs képek meg amúgy is jóval kevesebbet mutatnak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2013. 03. 29. 18:01-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 29. 17:56

Szerintem amúgy a GTA-s képek itt életszerűbbek. Aki már volt hasonló helyen, vagy látott pl cápát, az szerintem látja, hogy a GTA-s életszerűbb. De direkt azért raktam ki, hogy a ti véleményeteket kérdezzem, hogy szerintetek melyik a szebb. Így nem akarok senkit befolyásolni :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 29. 18:01

Kiscserko írta:Szerintem amúgy a GTA-s képek itt életszerűbbek. Aki már volt hasonló helyen, vagy látott pl cápát, az szerintem látja, hogy a GTA-s életszerűbb. De direkt azért raktam ki, hogy a ti véleményeteket kérdezzem, hogy szerintetek melyik a szebb. Így nem akarok senkit befolyásolni :)
Nem lehet megmondani szerintem, mert a 2 GTAs kép alig mutat valamit. A cápának szinte csak a formáját látni

A másik kép is alig mutat valamit. Sötét és még a minősége se a legjobb

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 29. 18:08

A cápa valóban jobban és élethűbben néz ki a GTAV-ben, sokkal életszerűbb, de a vízinövények, korallok azért jobban kivannak dolgozva még az AC4ben szerintem. De még bőven jobb lehet a GTAV grafikailag is, hisz még mindig messze van a megjelenése, és nemrég nézegettem a GTAIV-ről jóval megjelenés előtti képeket (fent vannak az xbox Liveon) és bizony sokkal nagyobb fejlődés van ott a grafika téren a végleges verzióhoz képest, mint az AC3 megjelenés előtti trailerei/képei valamint a végleges verziója között.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 30. 10:37

Láttam egy előzetest az új DLCből. Az mi már, hogy repülni is lehet benne? Hát nagyon bénán néz ki

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 30. 11:39

Cseszneki írta:Láttam egy előzetest az új DLCből. Az mi már, hogy repülni is lehet benne? Hát nagyon bénán néz ki
Igen, ezt már Kiscserko is többször hangsúlyozta, hogy a DLC minden perce nagy baromság, de azt is mondta, hogy pont ezért olyan élvezetes. Hát nem tudom, én nem hinném, hogy letöltöm bármikor is.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 30. 11:46

dani.szentgali írta:
Cseszneki írta:Láttam egy előzetest az új DLCből. Az mi már, hogy repülni is lehet benne? Hát nagyon bénán néz ki
Igen, ezt már Kiscserko is többször hangsúlyozta, hogy a DLC minden perce nagy baromság, de azt is mondta, hogy pont ezért olyan élvezetes. Hát nem tudom, én nem hinném, hogy letöltöm bármikor is.
Most hétvégén kezdek neki a 3nak. Úgy terveztem miután kijátszom kipróbálom ezt a kiegészítőt, mert jónak tűnt. De most, hogy meg láttam miket raknak bele el is ment a kedvem tőle

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 30. 12:11

A Washington 3-ban Connor medvévé fog átváltozni :D és Thomas Jefferson is benne lesz :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 30. 12:17

TheGTAKING írta:A Washington 3-ban Connor medvévé fog átváltozni :D és Thomas Jefferson is benne lesz :D.
:shock: :S :o :shock: :S

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 30. 12:56

Igen, a repülés nagyon élvezetes benne, csak kár, hogy nincs szabad repülés. Az új részt is már várom, az új képességgel. Én biztos megveszem a befejező Washington részt is, csak lehetne egy ezressel olcsóbb. Na mindegy.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 30. 15:46

Cseszneki írta:
TheGTAKING írta:A Washington 3-ban Connor medvévé fog átváltozni :D és Thomas Jefferson is benne lesz :D.
:shock: :S :o :shock: :S
Tessék:
http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Fi ... omo_26.jpg
http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Fi ... omo_23.jpg
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 03. 30. 18:54

Megkaptam a Revet :lol: .Vagyis még nem kaptam meg de megtaláltam azt a helyet ahol elrejtették előlem :) . De holnap megkapom :DDDDDDDD

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 30. 19:21

scoobydooesben10fan írta:Megkaptam a Revet :lol: .Vagyis még nem kaptam meg de megtaláltam azt a helyet ahol elrejtették előlem :) . De holnap megkapom :DDDDDDDD
Örülök, hogy megtaláltad, nagyon jó játék, sok sikert ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 31. 11:15

Az AC3ban mennyit kell játszani Haythammal a játék elején?

Válasz küldése