Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 10. 28. 17:40

@Kiscserko: Ja tudom :), majd szólok. Egyébként a BH-ban mikor tudnál segíteni? 2 trófeát meg kéne szerezni és most 40-es szintű vagyok. És te melyik oldalon rendelted elő az AC 3-mat és milyen Editiont?
Ha minden igaz akkor én a CD-Galaxisról fogom és Special Editiont.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 29. 02:34

TheGTAKING írta:@Kiscserko: Ja tudom :), majd szólok. Egyébként a BH-ban mikor tudnál segíteni? 2 trófeát meg kéne szerezni és most 40-es szintű vagyok. És te melyik oldalon rendelted elő az AC 3-mat és milyen Editiont?
Ha minden igaz akkor én a CD-Galaxisról fogom és Special Editiont.
BH-ban, ha minden igaz, akkor délutánonként tudok segíteni, főleg a késő délután szabad, mindenestere én még csak tizenvalahányas vagyok :insecure:
Az AcIII-at az 576-tól rendeltem, mondjuk most volt egy kis problémám velük(lásd az Ac Rev elemzésemben felfebb), de általában tőlül rendelem, viszonylag olcsóbb a híresebbek közül, s mindíb rendesen érkezik. Egy ideig a Freedom Editionban gondolkoztam, de aztán rájöttem, hogy minek kidobni +10000-et aránytalanul kevés pluszért. Így simát vettem, de ha gyűjtő vagy akkor egyértelmű a választás, ha nem, akkor vagy a simát ajánlom, vagy vannak az olcsóbb fajta speciálisak, azok is jónak tűnnek. Te döntöd el, akármit vehetsz tőlem, nem mondom, hogy egyik jobb-e, mint a másik. Amelyik jobban tetszik, a végén meg ne bánd, hogy épp nem azt vetted, amit szerettél volna.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 10. 29. 12:19

A Specialt fogom, mert az pont kikerül, a Freedom és a Join or die elég drága :(, pedig azok is kénének, de inkább az olcsóbbat ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 10. 29. 19:50

Kaptam ma egy levelet,hogy akár már holnap is megérkezhet az Assassin Creed 3, szerintetek ha a megjelenés előtt egy nappal játszok vele akkor bannolhatnak xbox live-ról?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 29. 22:46

Skyfall:Ne butáskodj,biztos,hogy nem holnap hozza a futár,hiszen holnap csak Amerikában jelenik meg,kicsin hazánkban csak másnap.Nincs sok esély rá,hogy te egy nappal hamarabb megkapod,akárhonnan rendelted elő.Ilyenekért meg amúgy nem bannolhatnak xbox liveról,ha Amerikának adod meg a tartózkodási helyedet,akkor biztos nem,de amúgy sem bannolnának ezért,csak akkor bannolnak,ha lejár az arany tagságod(és akkor sem tiltanak ki 100%osan,csak nem tudsz majd multizni).De biztos,hogy holnap nem fogja hozni a futár,csak holnapután.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 10. 30. 09:00

dani.szentgali írta:Skyfall:Ne butáskodj,biztos,hogy nem holnap hozza a futár,hiszen holnap csak Amerikában jelenik meg,kicsin hazánkban csak másnap.Nincs sok esély rá,hogy te egy nappal hamarabb megkapod,akárhonnan rendelted elő.Ilyenekért meg amúgy nem bannolhatnak xbox liveról,ha Amerikának adod meg a tartózkodási helyedet,akkor biztos nem,de amúgy sem bannolnának ezért,csak akkor bannolnak,ha lejár az arany tagságod(és akkor sem tiltanak ki 100%osan,csak nem tudsz majd multizni).De biztos,hogy holnap nem fogja hozni a futár,csak holnapután.
Hát ez érdekes mert ma reggel meghozta a futár a játékot :D De egyébként ők jóval hamarabb raktárra kapják a játékokat.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 30. 14:08

Skyfall írta:
dani.szentgali írta:Skyfall:Ne butáskodj,biztos,hogy nem holnap hozza a futár,hiszen holnap csak Amerikában jelenik meg,kicsin hazánkban csak másnap.Nincs sok esély rá,hogy te egy nappal hamarabb megkapod,akárhonnan rendelted elő.Ilyenekért meg amúgy nem bannolhatnak xbox liveról,ha Amerikának adod meg a tartózkodási helyedet,akkor biztos nem,de amúgy sem bannolnának ezért,csak akkor bannolnak,ha lejár az arany tagságod(és akkor sem tiltanak ki 100%osan,csak nem tudsz majd multizni).De biztos,hogy holnap nem fogja hozni a futár,csak holnapután.
Hát ez érdekes mert ma reggel meghozta a futár a játékot :D De egyébként ők jóval hamarabb raktárra kapják a játékokat.
Akkor jó játékot. Hol rendelted?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 10. 30. 16:30

Kiscserko írta:
Skyfall írta:
dani.szentgali írta:Skyfall:Ne butáskodj,biztos,hogy nem holnap hozza a futár,hiszen holnap csak Amerikában jelenik meg,kicsin hazánkban csak másnap.Nincs sok esély rá,hogy te egy nappal hamarabb megkapod,akárhonnan rendelted elő.Ilyenekért meg amúgy nem bannolhatnak xbox liveról,ha Amerikának adod meg a tartózkodási helyedet,akkor biztos nem,de amúgy sem bannolnának ezért,csak akkor bannolnak,ha lejár az arany tagságod(és akkor sem tiltanak ki 100%osan,csak nem tudsz majd multizni).De biztos,hogy holnap nem fogja hozni a futár,csak holnapután.
Hát ez érdekes mert ma reggel meghozta a futár a játékot :D De egyébként ők jóval hamarabb raktárra kapják a játékokat.
Akkor jó játékot. Hol rendelted?
Konzolokszervize :) Egyébként eszméletlen jó lett a játék :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 30. 18:51

Skyfall írta: Konzolokszervize :) Egyébként eszméletlen jó lett a játék :D
Király! Hívtak már, holnap elvileg nekem is érkezik :D Ha meg ezt végigvittem, addigra már jövőhét, és rendelhetem elő a GTA V-öt!! :D :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 10. 30. 19:55

Én sajnos várhatók, november 5-ig, mert csak akkor veszem meg, bár kezdek kételkedni, hogy inkább GTA 5-re gyűjtsek.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 01. 16:55

Na srácok(aki megszerezte),mi a véleményetek az Assassins Creed 3ról?Először mondjátok meg ti a véleményeiteket a játékról(az összeset)utána én is megmondom :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 01. 21:31

dani.szentgali írta:Na srácok(aki megszerezte),mi a véleményetek az Assassins Creed 3ról?Először mondjátok meg ti a véleményeiteket a játékról(az összeset)utána én is megmondom :)
Egyszerűen valami lenyűgöző,kidolgozott,szép,igényes csak ajánlni tudom mindenkinek :) A határvidék valami elképesztő hatalmas, színes, tele állatokkal akik arra várnak,hogy levadászhasd őket :D A fegyverek jók,a történet fordulatos, Boston és New York is nagyon kidolgozott és persze a hajós küldetések is ott vannak a toppon, egyszóval ez egy remek játék lett :D És még egy plusz pont, a magyar felirat :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 02. 02:36

dani.szentgali írta:Na srácok(aki megszerezte),mi a véleményetek az Assassins Creed 3ról?Először mondjátok meg ti a véleményeiteket a játékról(az összeset)utána én is megmondom :)
Két napja egész végig ezt nyomom. Durván jó. Ahogy az előttem is mondták, a történet fordulatos, s minden nagyon jó. Az első három-négy órát túl kell élni, túl hosszú a bevezetés, de utána letehetetlen. Kedvenc részem lett. Végre az első rész óta fejlődött a grafika, az emberek közti kapcsolat, és minden más. A tengeri küldetések lenyűgözőek, ezzel az irányítási és egyéb alappal csinálhatnának egy egész játékot, ahol csak a tengert kell meghódítani. Gondjaim csak a tárgyak és élőlények érintkezéshibája, és a fáramászás lehetőségének túlzort korlátozása(értsd: egy kijelölt úton tudsz haladni, csak néhány részen mászhatsz fel). Mindezek mellett megvétele ajánlott, értékelése 9,5/10. Bár még nem tudom, hogy lehet-e valamit csinálni a történet után, ugyanis még nem vittem végig.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 02. 11:38

Az én véleményem is ez a játékról,amit ti előttem leírtatok,kedvenc részem lett a grafikájával,a hihetetlenül jó harcrendszerrel,a tengeri küldetésekkel és a jó sztorijával.Még én sem játszottam sajnos végig,de én is megállás nélkül nyomom már amióta megvan.A Frontier valóban hatalmas és a magyar felirat sem egy elcsépelt fordítgatás,hanem nagyon ötletes,legtöbbször hibátlan.Viszont van néhány mínusz is a játékban,pontosabban csak egy,ez pedig a sok bug.Már az első küldetésben volt olyan játékhibám,hogy a puska szó szerint a levegőben maradt,és ez csak egy,még kb úgy 3-4 hasonló nagy bug fordult már velem elő.De ezt leszámítva nagyon jó a játék,ez a legjobb rész,amivel valaha játszottam,tényleg 10ből 10es,egyedül annyi a hibája,hogy több benne a bug,mint amennyi elfért volna benne,és valóban a fákat is kicsit bejárhatóbbnak képzeltem,azt hittem,hogy ezt jobban megoldják,de ezt leszámítva nagyon jó.
Ja és @Skyfall:Lehet egy kérdésem??Mivel te is Xboxos vagy,a te AC3mad is két lemezen van,mint az enyém,vagy csak a többlettartalom miatt kaptam 2 CD-t?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 02. 12:46

dani.szentgali írta:Az én véleményem is ez a játékról,amit ti előttem leírtatok,kedvenc részem lett a grafikájával,a hihetetlenül jó harcrendszerrel,a tengeri küldetésekkel és a jó sztorijával.Még én sem játszottam sajnos végig,de én is megállás nélkül nyomom már amióta megvan.A Frontier valóban hatalmas és a magyar felirat sem egy elcsépelt fordítgatás,hanem nagyon ötletes,legtöbbször hibátlan.Viszont van néhány mínusz is a játékban,pontosabban csak egy,ez pedig a sok bug.Már az első küldetésben volt olyan játékhibám,hogy a puska szó szerint a levegőben maradt,és ez csak egy,még kb úgy 3-4 hasonló nagy bug fordult már velem elő.De ezt leszámítva nagyon jó a játék,ez a legjobb rész,amivel valaha játszottam,tényleg 10ből 10es,egyedül annyi a hibája,hogy több benne a bug,mint amennyi elfért volna benne,és valóban a fákat is kicsit bejárhatóbbnak képzeltem,azt hittem,hogy ezt jobban megoldják,de ezt leszámítva nagyon jó.
Ja és @Skyfall:Lehet egy kérdésem??Mivel te is Xboxos vagy,a te AC3mad is két lemezen van,mint az enyém,vagy csak a többlettartalom miatt kaptam 2 CD-t?
Én is két lemezen kaptam meg a játékot :) Ebbe az a poén,hogy már végig vittem a játékot és még mindig nem kellet lemezt cserélnem :D Most csinálom a mellékküldetéseket,de eszméletlen mennyiségű mellékküldetés van. :D

Válasz küldése