The Elder Scrolls széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

The Elder Scrolls széria

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 02. 04. 11:09

Sziasztok!
Mivel erről a jó kis játékról nem volt még topik gondolom felhozom. Mi a véleményetek erről a szériáról? Melyik rész tetszett nektek a legjobban?
Nekem a régebbi részek kimaradtak, és csak az oblivionnal meg a skyrim-mal játszottam csak, de szerintem a skyrim nagyon hangulatos lett.

bodom26

Re: The Elder Scrolls széria

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 04. 11:23

Szevasz brenor!
Én csak a Skyrim-al játszottam, meg egy kicsit az Oblivion-nal.
Szóval vannak drogok... kezdő a gyep, a haladó a heroin, és van a high end, a Skyrim! Nagyon nagy játék. Elragad-Ó!! :) :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 04. 15:39

Én sajnos még csak hallottam róla, játszani még nem volt szerencsém vele, de sokan mondják, hogy egy k*rvajó játék. Most jelenleg a Battlefield 3mat szeretném mihamarabb megszerezni, mert én nagyon szeretem a háborús FPS multiplayereket, és már a COD MW3 multiját is imádom, de azt mondják, hogy a BF3 1000x jobb nála. Na bocsi az OFF-ért. A lényeg, hogy valamikor talán megszerzem/kipróbálom az Elder Scroll valamelyikét, mert kíváncsi vagyok rá. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: The Elder Scrolls széria

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 02. 04. 18:23

Most fogom másodjára újra játszani a skyrimot csak nem tudom, hogy harcos vagy mágus legyek e, mert előzöleg annak a keveréke voltam csak azzal nem tudtam normálisan játszani, mert lehet elszúrtam valamit a fejlesztésbe.

bodom26

Re: The Elder Scrolls széria

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 04. 18:38

Azt ne csináld, mert nem lesz az igazi a karakter, mondhatni szart sem ér. Döntsd el milyen tipusú karaktert akarsz, és csak arra tedd a perkeket. Így is rohadt nehezen fejlődik 45-ös szint után. Én most mágussal vagyok, 71-s szintű a karakterem. Brutális. Az Ancient Dragon(legerősebb sárkány a játékban) legnehezebb fokozaton piskóta neki. Hozzám se tud érni.

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: The Elder Scrolls széria

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 02. 04. 19:10

Melyik perkeket húzod és tűz, villám vagy a jég közül melyik a leghatásosabb? Gondolom szintlépéskor csak a magickára érdemes rakni. Használsz modokat? Mert találtam egy midas magic módot ami több mágiát rak be meg a skyrim high resolution packot amivel picit élesebb lesz a textúra.

bodom26

Re: The Elder Scrolls széria

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 04. 19:19

Ha nagy mágus akarsz lenni csak a kék részlegbe használd fel a perkeket. Mind erős, mondjuk én leginkább a tűz mágiát használom, de mindegyik jó. Végül is jut majd mind a háromra. De lesz majd mindegyiknek egy master fokozata is, de azt külön meg kell tanulni. Na azok pusztítanak.
Xbox-on tolom, no mód. :D

Szerk: Menj el Morthal-ba a, és ott menj be a Jarl-hoz, azt hiszem ő adja a küldetést.

Avatar
BullsEye
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. 06. 22. 20:26
Tartózkodási hely: Tata

Re: The Elder Scrolls széria

Hozzászólás Szerző: BullsEye » 2013. 06. 23. 06:39

Csá!
Én a Skyrim-al játszottam, alapvetően nem rossz, de nekem egy idő után unalmassá vált.
Valahogy nem az igazi.
Your future hinges upon this fight! - Albert Wesker
You are merely postponing the inevitable! - Albert Wesker

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: The Elder Scrolls széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 06. 23. 08:14

Skyrimmal játszottam és hatalmas csalódás volt. A gagyi szar a legjobb jelző rá. A grafika, fizika, hangok mind PS2 szintűek. Harcrendszer FPS nézetben nem jó, a TPS nézet meg nincs rendesen megcsinálva

Avatar
BullsEye
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. 06. 22. 20:26
Tartózkodási hely: Tata

Re: The Elder Scrolls széria

Hozzászólás Szerző: BullsEye » 2013. 06. 23. 09:06

Igen ps2 őn egész jó lenne :)
2 pozitívuma van a játéknak:
-több mint 100 óra játékidő
-mikor jönnek a sárkányok és megszólal a zene ami a főmenüben is van
De ez így kevés a boldogsághoz
Your future hinges upon this fight! - Albert Wesker
You are merely postponing the inevitable! - Albert Wesker

Válasz küldése