World Of Tanks

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

World Of Tanks

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 02. 01. 00:01

Ebben a témában az egyik legismertebb online háborús játékról beszélgethetünk, amiben csak is csak tankok vannak. Leírhatjuk, hogy milyen tankunk van, melyik a kedvenc pályánk, stb.

Nekem most jelenleg egy 4-es szintű szovjet T-28 közepes tankom és egy amerikai 3-as szintű M7 Priest önjáró lövegem van. Nemsokára meglesz az 5-ös szintű szovjet KV-1 tank is.
A kedvenc pályáim:
Airfield
Mines
Province
Amit utálok: Himlesdorf
Írjatok ti is. Ha bármi játékkal kapcsolatos kérdésetek van, azt is ide írhatjátok.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: World Of Tanks

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 01. 09:20

Néhány osztálytársam játszik vele, de én nem ismerem. Ki szeretném próbálni, de nincs rá túl sok időm.
Well look who's back

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: World Of Tanks

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 02. 01. 09:49

Egy átlag csata a játékban 5-10 percnél nem hosszabb. Általában ha más nem és is napi egy csatát megyek (vagy annyit sem), de hétvégente bepótlom az egész hetet.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: World Of Tanks

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 09. 19:31

Most töltöttem le. Eléggé szimpi. Nézek majd róla tutorial videókat, hogy képben legyek a témában. Jó, mert a csaták tényleg rövidek. Nem vesz annyi időt az ember életéből (ha nem akarja), és jó móka.
Lehet haverokkal is együtt játszani. Az nem tudom milyen hosszú, de gondolom hosszabb.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: World Of Tanks

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 10. 10. 10:05

Luszie írta:Lehet haverokkal is együtt játszani. Az nem tudom milyen hosszú, de gondolom hosszabb.
Ha a haverokkal akarsz játszani, ugyan olyan hosszúak a csaták, ugyan olyan csatákba dob, mintha egyedül játszanál. Csak annyiban különbözik, hogy haverokkal játszol, hogy van kivel/kikkel összedolgozni. Viszont egyszerre csak 3-an tudtok egy csatában lenni.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: World Of Tanks

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 12. 16:56

Nah, ezt a topicot csak most vettem észre! :lol: Mindegy, nem érdekes. :D Régebben letöltöttem az Xbox360 kiadását, játszottam is vele, de nemrég (asszem talán előző hónapban) le is töröltem. Eleinte bejött, de aztán valahogy "elmúlt a varázsa". Elég hamar. Utána kb. fél évig nem játszottam vele, végül - mint már mondtam - szeptemberben letöröltem, többek közt a Crysis 3 letöltése érdekében, mert nem volt már elég hely az Xbox vinyóján, és a World of Tanks fölöslegesen foglalta az amúgy is kevés helyet. Összességében azért nem volt rossz, ezért nem is igazán tudom már megfogalmazni, miért untam rá két-három hét után, de végül nem bántam meg, hogy letöröltem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése