Crysis

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Crysis

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 05. 16. 12:30

Sziasztok.
Itt lehet beszélgetni a Crytek játéksorozatáról, a Crysis-ról.

Nekem már rögtön is lenne egy kérdésem.
Haverom kölcsön adta a Crysis maximum edition-t ami tartalmazza a sorozat 1. részét, a Warhead-et és egy multiplayer játékot, a Crysis Wars-et. Az utóbbival van egy kis problémám. Létrehoztam a játékon belül egy új felhasználó fiókot, de amikor be akarok vele lépni, mindig ezt írja ki:
Hiba! Nem sikerült kapcsolatot létrehozni a szerverrel. Megnéztem, van internet. Nem tudom, hogy mit kéne most csinálnom. Előre is köszi a segítséget.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Crysis

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 05. 16. 13:04

Nem lehet, hogy már nem léteznek a szerverek? Velem ez akkor volt amikor a BFME II -t sikerült feltennem. Az EA szerverek nem léteztek már, ezért nem fogadta el a kódomat.
Guess who's back!

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Crysis

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 05. 16. 17:03

De ez lehet. Előbb néztem, hogy a szerverlista teljesen üres. Na mind1 akkor így. Legalább lett most egy Crysis-os topik is. (Remélem, hogy idáig sem volt és nem én voltam figyelmetlen.) :D
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Crysis

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 05. 18. 16:39

Sajnos a fentiekhez nemigen tudok hozzászólni, viszont annyit én is írnék, hogy kipróbáltam még anno a harmadik rész multis bétáját. Nagyon bejött, többször is gondolkodtam a megvételén, de máig nem jutottam hozzá, hogy megvehessem. Na nem baj, talán majd nyáron ez is ki lesz próbálva. Hú, most jobban belegondolva egy csomó játék van már a "nyáron ki lesz próbálva" listán. :D Lehet, el kell menjek dolgozni ahhoz, hogy mindet beszerezhessem. :D

Szerk.: Kriss X: Ne aggódj, ezúttal nem voltál figyelmetlen, efelől biztosíthatlak. :D Ez az első Crysis topic az oldalon. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Crysis

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 05. 18. 18:39

dani.szentgali írta:Szerk.: Kriss X: Ne aggódj, ezúttal nem voltál figyelmetlen, efelől biztosíthatlak. Ez az első Crysis topic az oldalon.
Köszi. Reméltem is, hogy nem járok még egyszer ugyan úgy, mint a Halo-s topiknál. :D
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Crysis

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 08. 27. 21:56

Xbox 360 tulajdonosok FIGYELEM!!!

Ugyan csak ma jelentették be és szeptember 16 még kicsit odébb van, mégis figyelmetekbe ajánlanám, hogy jövő hónap második felétől (szeptember 16.) az Xbox LIVE Gold tagok ingyen letölthetik a Crysis 3-mat. Szóval ha hozzám hasonlóan még nem szereztétek be a játékot, esetleg még nem is játszottatok vele, de szeretnétek tenni vele egy próbát, valamint amennyiben van még némi hely az öreg Xbox merevlemezén, használjátok majd ki a lehetőséget, hisz a borús, iskolakezdős, unalmas szeptembert mi más tudna még jobban feldobni, mint egy jó kis nanoruhás íjászokkal való mészárlás?! :D :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Crysis

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 22. 12:50

Bocs a két egymást követő HSZ-ért, de időközben letöltöttem a Crysis 3-mat a jó öreg Xboxra. Azt kell mondjam, oltári jó játék lett! A grafikája (bár a Battlefield 3-hoz hasonlóan látszólag jóval rondább, mint a PC-s változaté) konzolon is remekül fest és most már tudom, melyik játékból nyúlta a nagy ugrásokat és a láthatatlanná válás képességét a Titanfall és az újabb COD-ok. A sztorija jónak mondható, bár nem világmegváltó. Az mondjuk tetszett, hogy fejleszthetjük a ruhánk különböző képességeit, valamint próbálták változatosabbá tenni a pályákon felvehető alien fegyverekkel meg az alien ellenségekkel az egész játékot, ami valamelyest sikerült is. A főellenséget viszont elég nehéz legyőzni, nekem nem is sikerült eddig. A multiplayerre rákanyarodva az a tapasztalatom, hogy ugyan élvezetes, ennek ellenére a nanoruhák meg egy ötletes, saját játékmód mentik meg attól, hogy egy az egyben COD legyen. Ja, meg persze ott van az íj is, amit az új BO3 nagyvonalúan lekoppintott. -.- A játékmód, amiért egy nagy piros pont jár a Cryteknek és a Crysis 3-nak, az a Hunter mód. Akit érdekel nézzen róla videókat, én mindenesetre leírom a lényegét: két csapat küzd egymás ellen, az egyik a C.E.L.L. katonákkal van, akiknek az a feladatuk, hogy két percig életben maradjanak. Az előnyük, hogy három kaszt közül választhatnak és hallják az ellenfelek közeledését, valamint a pályán elszórva találhatnak lőszeres dobozokat. Velük szemben vannak a Hunterek, akik csupán nanoruhával és a fent említett íjjal vannak felszerelve, viszont végtelen láthatatlanságuk van, amit a katonák csak EMP gránáttal tudnak megzavarni, illetve a Sniper kaszt van felszerelve hőlátó távcsővel, amin keresztül látják a Huntereket. Ezeken kívül a Hunterek is tudnak hőlátó kamerát használni a katonák felkutatására, valamint a nanoruhának köszönhetően gyorsabbak, erősebbek és nagyobbat tudnak ugrani, mint a katonák. És ez egy nagyon hangulatos kis játékmódot eredményez, ami kellemes újdonságnak számít a COD4 óta elég egyhangú FPS multiplayerek világában. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése