Plants Vs Zombies

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Plants Vs Zombies

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 17. 06:44

Itt beszélgethetünk a Androidra/IOS-ra megjelenõ PVZ duóról, illetve a konzolokra megjelent Plants Vs Zombies Garden Warfare-ról ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Plants Vs Zombies

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 05. 17. 07:59

Az első részt PC-n játszottam és imádtam, sőt most is imádom. :D A második epizód viszont nem tetszett, a mobilos játékok összes idegesítő dolgát magán hordozza, a legroszabb pedig a mikrotranzakció. Ha egyszer kiadnák PC-re, teljes áron, Steam támogatással meg venném első nap, így viszont nem kell. A Gardan Warfare pedig tetszik, csak nem tudom,hogy mekkora közössége van és, hogy mennyire aktív. Mert ha már csak a hc réteg maradt, akkor nem jó dolog kezdőnek lenni, de azért egyszer nyomott áron lehet, hogy megveszem. :)
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Plants Vs Zombies

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 05. 17. 12:42

Én nem rég vettem meg a Garden Warfare-t, ellehet hülyüni vele, én nem igazán hinném hogy van HC réteg, hisz egy viszonylag egyszerű játékról van szó.:D Inkább csak szórakoztatni akar mint versenyeztetni. Humble Bumble-n kőkemény 5 dolcsi volt nemrég 4 másik játékkal együtt.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Plants Vs Zombies

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 18. 15:38

Eléggé aktív közössége van. Soha sincs olyan, hogy nincs elég játékos egy menethez. A szintekkel sincs gond, én 46-os vagyok a legjobb karakterem (és a kedvencem is) a Chomper. 10-es szintnél tartok vele és nagyon élvezem.
Kedvenc Növényeim: PeaShooter, Chomper
- ll - Zombiim: Foot Soldier, Engineer, ALL Star
Amit utálok: Scientist..
realostew akár idõnként játszodhatnánk :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Plants Vs Zombies

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 05. 18. 16:34

Hallottam már róla, be is akartam szerezni, hogy a fanatikus infótanárommal játszhassak vele multiban, de nem volt még alkalmam megvenni. Majd egyszer talán kipróbálom és lehet, be is jön. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Plants Vs Zombies

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 18. 18:04

csak azt nem szeretem, hogy Xboxon van Split Stream. Habár eleinte csak Xbox exkluzívnak indult szóval örüljünk ennyinek
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Plants Vs Zombies

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 05. 18. 21:15

Nekem a régi telefonomon gyárilag rajta volt a demója. Az nagyon tetszett. A konzolos nem tudom milyen.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Plants Vs Zombies

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 19. 13:48

Azis nagyon jó. :D fõleg, hogy van benne a telefonos kiadás olyasmi utánzata (nem tudom kifejezni) a Garden Ops.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése