Hibajelentés

Ötletek, hibajelentés, és az oldalunkkal kapcsolatos dolgok.
dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 01. 11. 20:53

Üdv! :)

Tudom, tudom, már megint én. :D De ismét hibákat találtam. Az egyik, hogy telefonos, legalábbis Samsungos böngészőből ha a fórumra lépek az oldalon, a GTA Vice City menüpontja nincs ott. Ez az asztali pc böngészőiben egyébként nincs így, kizárólag a telefonos böngészőben, és bár más böngésző nincs fent a telefonomon, csak a gyári, így nagy valószínűséggel csak a Samsung gyári böngészője csinálja ezt - ha a többiben is így van, akkor nyugodtan javítsatok ki - , de mivel a Samsung az egyik legnépszerűbb telefonmárka itthon is, így véleményem szerint ez eléggé sok felhasználót értinthet, aki telefonról szeretné böngészni az oldalakat. :D Úgyhogy majd ezt csekkoljátok légyszi. A másik gondom a GTAPlace-s bejelentkezésnél van, ez asztali böngésző, még pontosabban Microsoft Edge-ben fordul velem elő minden alkalommal, mikor az oldalra lépek: amikor rámegyek a bejelentkezésre, beírom a felhasználónevem és a jelszavam és akár entert nyomok, akár a bejelentkezés gombra megyek az egérrel, nem történik semmi. Ahhoz, hogy be tudjak lépni, minden esetben újra kell töltenem az oldalt. Majd erre is rá kéne nézni. :) Köszi előre is! :)

Annyival egészíteném még ki a fentieket, hogy sajnos a Red Dead Place kezdőoldalán sajnos továbbra sem lehet hozzászólni a hírekhez. :( Pedig ha már hírek vannak (még ha ritkán is) és van komment szekció is ezen hírek alatt, akkor jó lenne, ha hozzá lehetne szólni a dolgokhoz. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Bence (Visali)
Vinewoodi sztár

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2022. 01. 16. 13:16

Szia Dani!

Nagyon köszi a türelmed! Többször futottam már neki az elmúlt időben, de ma végre úgy látszik, sikerült javítani a komment hibát. :) A Vice City témát is rendberaktam mobilon. Pls csekkold őket, hogy nálad is megjavultak-e. :)

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 01. 17. 13:54

Kedves Bence!

Köszönöm, hogy foglalkoztál az általam említett hibák kijavításával, ugyanakkor sajnos rossz híreim vannak, ugyanis most már sem a Samsung böngészőből, sem pedig az általam PC-n használt Edge böngészőből nem tudok bejelentkezni, sem pedig a fórumot megnyitni GTAPlace-en, így kénytelen vagyok átjönni a Red Dead Place-re ahhoz, hogy be tudjak lépni, vagy hogy egyáltalán csak kijelentkezve meg tudjam nyitni a fórumot. Úgyhogy jelenleg a GTAPlace-ből kizárólag csak a híreket tudom betölteni, illetve az az alatti kommenteket, és vissza lépni a főoldalra, semmi más funkció nem működik sajnos. :( A Red Dead Place komment hibát mindjárt ellenőrzöm, de sajnos ennek javítása közben a GTAPlace-en keletkezett több súlyosabb hiba is. Majd ha esetleg ismét nekiugrasz a dolognak, írj és szívesen ellenőrzöm majd! :)

Szerk1.: Öröm az ürömben, hogy a bosszantó Red Dead Place kommenthiba végre megjavult! Most már csak azt kellene majd kitalálni, hogy a többi kialakult hibát hogyan lehet orvosolni anélkül, hogy ez a hiba ismét visszatérjen. :)

totyak
Díler

Hozzászólás Szerző: totyak » 2022. 01. 17. 18:41

dani.szentgali írta:
2022. 01. 17. 13:54
Kedves Bence!

Köszönöm, hogy foglalkoztál az általam említett hibák kijavításával, ugyanakkor sajnos rossz híreim vannak, ugyanis most már sem a Samsung böngészőből, sem pedig az általam PC-n használt Edge böngészőből nem tudok bejelentkezni, sem pedig a fórumot megnyitni GTAPlace-en, így kénytelen vagyok átjönni a Red Dead Place-re ahhoz, hogy be tudjak lépni, vagy hogy egyáltalán csak kijelentkezve meg tudjam nyitni a fórumot. Úgyhogy jelenleg a GTAPlace-ből kizárólag csak a híreket tudom betölteni, illetve az az alatti kommenteket, és vissza lépni a főoldalra, semmi más funkció nem működik sajnos. :( A Red Dead Place komment hibát mindjárt ellenőrzöm, de sajnos ennek javítása közben a GTAPlace-en keletkezett több súlyosabb hiba is. Majd ha esetleg ismét nekiugrasz a dolognak, írj és szívesen ellenőrzöm majd! :)

Szerk1.: Öröm az ürömben, hogy a bosszantó Red Dead Place kommenthiba végre megjavult! Most már csak azt kellene majd kitalálni, hogy a többi kialakult hibát hogyan lehet orvosolni anélkül, hogy ez a hiba ismét visszatérjen. :)
A hiba nálam is előjött, tehát mobilról nem tudok a felső ikonokkal bejelentkezni, fórumra menni, vagy keresni. Szerintem ez nem telefon, vagy böngésző függő. Eddig nekem ilyen gondom nem volt, csak most, hogy ilyen színváltós lett a fenti csík (Ugye most lett ilyen, nem vagyok full gyagya?).
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Bence (Visali)
Vinewoodi sztár

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2022. 01. 17. 23:54

Ohh. :/ Visszaállítottam mindent, most már működik. Köszi szépen, hogy szóltatok.

totyak
Díler

Hozzászólás Szerző: totyak » 2022. 01. 18. 22:12

Bence (Visali) írta:
2022. 01. 17. 23:54
Ohh. :/ Visszaállítottam mindent, most már működik. Köszi szépen, hogy szóltatok.
Most már pöpec, hála és köszönet!
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2022. 01. 19. 19:39

totyak írta:
2022. 01. 18. 22:12
Bence (Visali) írta:
2022. 01. 17. 23:54
Most már pöpec, hála és köszönet!
Csatlakozom az előttem szólóhoz, most már minden remekül működik, mindkét oldalon. Úgyhogy köszönjük szépen a javításokat, most már rendben van minden! :)

A kék csíkot amúgy én is észrevettem a GTAPlace-en, csak annyira a Red Dead Place-es hibára koncentráltam, hogy azt hittem ez a hiba is amiatt, pontosabban annak javítása során született véletlenül, és került bele a rendszerbe. Azt nem gondoltam, hogy a kék csík okozhatja ezt a hibát, de most hogy Bence eltávolította és minden jó lett, már én is látom, hogy amiatt volt a GTAPlace probléma. Amúgy nem nézett ki rosszul a csík, meg gondolom szerettetek volna az oldalhoz adni valami újfajta dizájnelemet, bár őszintén megmondom, nekem teljesen jó a mostani dizájn is és az a csík nem igazán adott hozzá akkora extrát (főleg úgy, hogy tönkre is tett egy csomó fontos alapfunkciót), szóval szerintem jó is, hogy kivetted. :)

Válasz küldése