[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 01. 11:11

Jó lett Dave :D Grat hozzá

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 01. 11:26

Furcsa amúgy, hogy ezen a képen Michael arca mennyivel máshogy néz ki, mint valójában a trailerben.

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 01. 12:57

Rathel írta:A Grove Street graffiti felett látható talán az új Blood adaptáció neve, "The Hills". A Killer Hills inkább csak ilyen magukat nagyobbító jelző lehet a graffitin.


Plusz ugyanott Franklin a motoros jelenetben, az első trailerben látott rovarirtós-furgonos-rablásos meló után menekül a rendőröktől.
Van benne vmi. :)

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 01. 13:09

Őrült egy játék lesz! :D számomra a grafikán kell javítani egy kicsit de ez biztosan meg fog történni!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 01. 13:25

Szerintem meg pont, hogy grafikai újítások lesznek legkevésbé. Az szerintem már most sem túl vészes. Így a többi részletre fognak rámenni.

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 01. 13:35

Luszie írta:Szerintem meg pont, hogy grafikai újítások lesznek legkevésbé. Az szerintem már most sem túl vészes. Így a többi részletre fognak rámenni.
Szerintem ez már majdnem a végleges grafika. Nekem ez elég,de a többi dolog legyen nagyon ott a toppon :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 01. 13:58

2:14, a Franklin trailer közepe. Chopot éppen visszafogja a gazdája, hogy rávesse magát egy szürkés pulcsit, és lila pólót viselő körszakállas négerre...
...aki véletlenül a második trailerben is szerepel; átcsúszik a motorháztetőn, tüzel kifelé a kocsi ablakán. Csak megjegyzem, hogy ott is ugyanaz a ruhája, ami ebben a trailerben.

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 01. 14:01

NoxiousEnterprise írta:2:14, a Franklin trailer közepe. Chopot éppen visszafogja a gazdája, hogy rávesse magát egy szürkés pulcsit, és lila pólót viselő körszakállas négerre...
...aki véletlenül a második trailerben is szerepel; átcsúszik a motorháztetőn, tüzel kifelé a kocsi ablakán. Csak megjegyzem, hogy ott is ugyanaz a ruhája, ami ebben a trailerben.
jó megfigyelés! :)

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 01. 14:08

NoxiousEnterprise írta:2:14, a Franklin trailer közepe. Chopot éppen visszafogja a gazdája, hogy rávesse magát egy szürkés pulcsit, és lila pólót viselő körszakállas négerre...
...aki véletlenül a második trailerben is szerepel; átcsúszik a motorháztetőn, tüzel kifelé a kocsi ablakán. Csak megjegyzem, hogy ott is ugyanaz a ruhája, ami ebben a trailerben.
Lehet küldetés lesz :D egyébként nem is egy gameplay jelenet van a trailerekben. pl: autóversenyzésnél a motorháztetó kamera, vagy a sniper távcsöve

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 01. 15:13

A sniper távcsöve az eddigi játékokban is így működött.
Amúgy nem vagyok benne biztos, de Franklin haja mintha nem mindig lenne azzal a két kivágott csíkkal díszítve. Van, ahol teljes a frizurája, ha jól látom, van, amiben pedig nyírva van a fent említett két csík. Nem emlékszem, hogy mit mondtak a haj és arcszőrzet változtathatóságáról, ha mondtak egyáltalán valamit...

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 01. 15:15

NoxiousEnterprise írta:A sniper távcsöve az eddigi játékokban is így működött.
Amúgy nem vagyok benne biztos, de Franklin haja mintha nem mindig lenne azzal a két kivágott csíkkal díszítve. Van, ahol teljes a frizurája, ha jól látom, van, amiben pedig nyírva van a fent említett két csík. Nem emlékszem, hogy mit mondtak a haj és arcszőrzet változtathatóságáról, ha mondtak egyáltalán valamit...
Az egyébként nekem is feltűnt. ezen is látszik hogy még variálnak a készítők. lehet mikor a trailer eleje készült nem volt benne aztán beletették majd megint kivették

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 01. 15:17

Vagy szimplán lesz fodrászati lehetőség.
Remélem hogy lesz, és azt is, hogy lehet variálni külön-külön az arcszőrzetet és a hajat, mert az SA -ban a kettőt egyszerre lehetett csak változtatni, azért meg elég szar volt ott.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 01. 15:33

NoxiousEnterprise írta:A sniper távcsöve az eddigi játékokban is így működött.
Amúgy nem vagyok benne biztos, de Franklin haja mintha nem mindig lenne azzal a két kivágott csíkkal díszítve. Van, ahol teljes a frizurája, ha jól látom, van, amiben pedig nyírva van a fent említett két csík. Nem emlékszem, hogy mit mondtak a haj és arcszőrzet változtathatóságáról, ha mondtak egyáltalán valamit...
NoxiousEnterprise írta:Vagy szimplán lesz fodrászati lehetőség.
Remélem hogy lesz, és azt is, hogy lehet variálni külön-külön az arcszőrzetet és a hajat, mert az SA -ban a kettőt egyszerre lehetett csak változtatni, azért meg elég szar volt ott.
Lehet, rosszul emlékszem, de mintha az lett volna a GI-ben, hogy a R* azt nyilatkozta, hogy túl nagy meló lenne a SA-hoz hasonló karakter-kosztümizálás beépítése a GTAV-be, értették ezt például a gyúrás/kajálás utáni izmosodásra+fogyásra/elhízásra és nagy valószínűséggel a fodrászatra is. De ez még akkor volt, amikor még tavaszra ígérték a játékot, lehet, amiatt is lehet ez a késés, mert mégis megtalálta a R* a módját a karakterek nagyobb mértékű testreszabásának.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 01. 15:37

Én azért mondtam, mert pont úgy emlékeztem, hogy csak a gyúrásra/kajálásra utaltak itt. Mert a ruházat, és hasonlók szerintem legalább annyira terhelik három karakternél az egészet, mint ez, de én nem értek mondjuk hozzá.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 01. 17:55

A fodrászatra azt mondták hogy nem lesz. Ruhából sem lesz túl sok (még annó ezt mondták) de azért nagyobb választék lesz mint a IV-ben volt.

Lezárt