[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 04. 23:08

Én ezen már besírok. 1+2=3, akkor nem biztos, hogy 2+1=3? A nevében is benne van, hogy Grand Theft Auto V, az ötödik fő epizód, az ötödik éra nyitórésze, melyhez érkezhetnek mellékepizódok. Bocsi, de ez már fájt. :o

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 05. 00:06

TheGTAKING szkeptikus alkat. :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 05. 15:24

Lehet, hogy most röhögni fogtok rajtam, de mi az a szkeptikus? Amúgy azért gondolom, hogy a GTA 5 a GTA 4 Érában fog játszódni, mert volt egy utalás, a repülőjegy ami Niko Bellic névre szolt San Andreas-ban szóval nem kizárt, hogy a GTA 4 érában benne lesz a GTA 5 ;) .

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 01. 05. 15:34

szkeptikus = kétkedő, hitetlenkedő

Fene tudja melyik era-ban fog játszódni (de utálom ezt a szót), de engem különösebben nem is érdekel. Annyira mindegy, hogy találkozunk-e régi ismerősökkel a játékban vagy sem, mindenképpen élvezni fogjuk. Csak jöhetne már valami új infó.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 05. 15:43

Én nem vagyok hitetlen látszik, hogy megint hülyeségeket feltételeznek rólam amik nem is igazak, persze nem haragszok!
Én is utálom ezt az Éra szót, már sokszor elmondtam, de ez az Éra nagy hülyeség lett! Ja jöhetne már valami infó a GTA 5-ről!

kdavid94
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. 08. 26. 09:11

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kdavid94 » 2012. 01. 05. 15:43

Olyan szórakozató ezt a fórumot olvasni . XD
gtaking hozzászólásain csak nevetni tudok, bár lehet inkább sírni kéne...

Ennek a CoD vs GTA vitának semmi értelme, ok hogy cod-ból összesen többet adtak el, de pont azért mert évente jön új rész, gta-ból is többet adnának ha nem 3-4 évente jelenne meg... Mindenből az első évben adnak el a legtöbbet, nyilvánvaló ha valamiből évennte jön új rész, akkor azt folyamatosan veszik... Másrészt teljesen más stílus a két játék, össze sem lehet hasonlítani.

Meg ezt is hányszor megvitattátok már hogy melyik erában játszódik... Most jön majd az h ki a főszereplő, meg h hol játszódik, egész SA vagy csak LS.:D

Meg hogy minden VALAMIREVALÓ játékosnak lesz GTA 5... úgy mondjátok mintha olyan nagy művészet lenne ez az egész kockulás, mintha nem lenne hozzá elég megvenni/letölteni a játékot és játszani rajta, hanem külön kéne hozzá valami képzetség vagy nem is tudom. XD

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 05. 15:47

Szerintem azért nem kéne nevetni a hsz.-men, mert nem mondok hülyeséget. Mert szerintem az elég érdekes, hogy van egy repülőjegy ami Niko Bellic névre szól és San Andreas-ba szól a repülőjegy szóval ez azt bizonyítja, hogy Niko benne lesz a GTA 5-ben!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 05. 16:38

TheGTAKING: Semmi rosszat nem mondott, csak azt, hogy a szkeptikus annyit jelent, kétkedő, hitetlen, rád pedig nyilvén a kétkedő illik. Az éra fogalmával pedig úg tűnik nem vagytok tisztában. Minden érát egy fő epizód indít el, amihez ha jönnek mellékepizódok (mint például a GTA3 esetében a GTA Vice City, San Andreas, Advance és a Stories-ok), akkor azok is ugyanabba az érába tartoznak, de egy éra állhat egyetéen fő epizódból (például a GTA2). A számmal jelölt epizódok fő epizódok, minden egyes fő epoizód pedig új érát nyit, ami (normális esetben) a következő fő epizód megjelenéséig tart. Jobban már nem tudom elmagyarázni.
kdavid94 írta:...Meg hogy minden VALAMIREVALÓ játékosnak lesz GTA 5... úgy mondjátok mintha olyan nagy művészet lenne ez az egész kockulás
A gyermekeken ne csodálkozz. ;)

TheGTAKING: Ezek az érdekességek mindössze céltudatos, megtervezett jövőt, marketinget jelentenek, ami eddig nem történt meg. Eddig a múltra építkeztek, most a jövőbe tekintenek.

kdavid94
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. 08. 26. 09:11

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kdavid94 » 2012. 01. 05. 16:40

:D lool XD most ezen nem kéne nevetni: "ez azt bizonyítja, hogy Niko benne lesz a GTA V-ben." :D miért bizonyítana ez bármit is? :D Rengeteg ilyen easter egg van a gta-kban, de ezek nem feltétlenül vetítenek előre bármit is... Vice city-re is volt egy csomó "utalás, végül még sem ott fog játszódni. És most lehet mondani, hogy ez a repülőjegy azt is jelenthette h SA-ban fog játszódni a gta 5, de ha jobban belegondolsz csak két ésszerű opció volt: VC vagy SA, végül az utóbbi lett ( ha nem is teljes terjedelmében), de nem a repülőjegy miatt. a 4 előtt is volt csomó utalás, Londonra is pl, még sem ott játszódik.

Ezzel azt akartam mondani, hogy lehet találgatni, meg rejtvényeket fejteni, de elhinni csak azt kell amit a rockstar hivatalosan megerősít és amit a trailer-ben látsz. Amúgy azt is el tudom képzelni, hogy ezeknek a rejtvényeknek (pl május 24) is csak az a lényegük, hogy az emberek találgassanak és beszéljenek a játékról, de igazából semmi jelentősségük nincs.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 05. 16:50

Értem, de amúgy én tisztában vagyok ez Era jelentésével, csak elég érdekes volt az a repülőjegy azért gondoltam, hogy a GTA 5 a GTA 4 Érában fog játszódni. De ezek szerint nem így lesz :( :cry: .

doma0
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: doma0 » 2012. 01. 05. 20:03

Bocsi, hogy most megkérdeztem ezt és elindítottam ezzel egy vitát de nem gondoltam hogy ilyen hamar vége lesz a IV érának mert a III sokáig tartott Vice City akkor a storysok a San Andreas a IV-ben meg csak IV, TLAD, TBOGT ennyi, és most jön az 5. éra.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 05. 20:18

A GTA 4 Érában még a GTA Chinatown Wars is benne volt, igen úgy látszik, jön az 5-ik Era, aminek én nem nagyon örülök, mert a GTA 4 Era rövid volt és elégé sajnálóm, hogy ilyen rövid volt a GTA 4 ERA azért, mert többé nem találkozhatunk Niko-val :( Jó végülés a GTA 5 is jó lesz, de akkor azzal a 40-50 körüli csávóval mennyünk ne azzal a négerrel, mert akkor olyan lesz mint a GTA Sa :( .

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 05. 20:29

Developed by series creator Rockstar North, Grand Theft Auto V heads to the city of Los Santos and surrounding hills, countryside and beaches in the largest and most ambitious game Rockstar has yet created.

A bold new direction in open-world freedom, storytelling, mission-based gameplay and online multiplayer, Grand Theft Auto V focuses on the pursuit of the almighty dollar in a re-imagined, present day Southern California.


a gta 5 honlapján.tehát nem lesz SF meg LV

TheGTAking ezt vagy 10-szer elmondtad.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 05. 20:32

Nem gond, mert a GTA IV érában nem volt nagyobb változás, mint anno a GTA San Andreas által (GameByro), sőt a GTA V sem áll majd nagyon a GTA IV érától. Egyébként a GTA3 éra is ennyi lett volna, nem tervezték sem a Stories-okat, sem az Advance-t, csak a két mellékepizódot: a GTA Vice CIty-t és a GTA San Andreas-t.

Cube Head: Ez hogy jön ide? Egyébként attól, hogy San Fierro és Las Venturas nincs benne az alapjátékban, később megérkezhetnek kiegészítésként, mellékepizódként.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 05. 20:48

nem kell folyton ahhoz hozzászólni amit a többiek beszélnek nem?

Lezárt