[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 08. 29. 10:21

A GTAIV játékterülete jóval kisebb,mint San Andreasé,mondjuk ha csak a városokat nézzük,és a környező területeket meg kisebb településeket,falvakat nem,akkor a két játék területe kb egyforma méretű,de a SA teljes területével jóval nagyobb,mint a GTAIV-es Liberty City.

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 08. 29. 20:19

Hessa írta:Nagyon vicces. :P Ez a videó az APB Reloaded-ből van! :P Semmi köze sincs a GTA szériához! :P De az fix, hogy rengetegen beugrottak neki! XD
Ja hát előfordul de legalább ez is kiderült :D
Mellesleg ha a SA területe kicsit nagyobb a IV nél akr az V. rész 4szer akkora mint a IV akr mekkora lesz ez úristen :D

Avatar
SQUALLE3R
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 08. 15. 13:29

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: SQUALLE3R » 2012. 08. 29. 20:24

james írta:
Hessa írta:Nagyon vicces. :P Ez a videó az APB Reloaded-ből van! :P Semmi köze sincs a GTA szériához! :P De az fix, hogy rengetegen beugrottak neki! XD
Ja hát előfordul de legalább ez is kiderült :D
Mellesleg ha a SA területe kicsit nagyobb a IV nél akr az V. rész 4szer akkora mint a IV akr mekkora lesz ez úristen :D
Honnan tod hogy 4szer lesz akkora?

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 08. 29. 21:32

Hát ez bolyong a neten, én se biztosra mondom, de elvileg várható hisz legnagyobb openworld játék eddig meg ha lesznek benne vadászgépek/repülők akkor kell akkora terület legalább mint 4x a GTA IV területe vagy hamar átrepülnénk a pályát. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 30. 06:47

james írta:Hát ez bolyong a neten, én se biztosra mondom, de elvileg várható hisz legnagyobb openworld játék eddig meg ha lesznek benne vadászgépek/repülők akkor kell akkora terület legalább mint 4x a GTA IV területe vagy hamar átrepülnénk a pályát. :D
De miért pont 4x?:D Ott volt az SA, az se 4x nagyobb, mint Liberty City, mégis elfértek benne a vadászgépek..

Mondjuk ha LC-nél tényleg pont 4x nagyobb lesz, akkor lesz ott bejárható környék bőven. :D

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 08. 30. 21:36

Az bitos végig cajgázom az egészet :D

Avatar
hzoli96
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012. 07. 12. 20:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: hzoli96 » 2012. 08. 31. 08:35

Ja meg jó lenne ha valami sérülést adnának a bicikliknek. Pl.: Ha nekirongyolsz a falnak legyen egy 8-as a kerékbe, vagy legalább essen ki. Vagy ha mondjuk leesel egy magas szikláról bicajjal, akkor deformálódjon a váz. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 31. 08:49

hzoli96 írta:Ja meg jó lenne ha valami sérülést adnának a bicikliknek. Pl.: Ha nekirongyolsz a falnak legyen egy 8-as a kerékbe, vagy legalább essen ki. Vagy ha mondjuk leesel egy magas szikláról bicajjal, akkor deformálódjon a váz. :D
Szép a játék, de én egyelőre ilyen részletességet nem tudok elképzelni. Még a 8-as hagyján, de a többit valahogy nem tudom elképzelni. De hát ki tudja, lehet hogy még a montin is látszódni fognak a törésnyomok... :)

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 08. 31. 09:14

hzoli96 írta:Ja meg jó lenne ha valami sérülést adnának a bicikliknek. Pl.: Ha nekirongyolsz a falnak legyen egy 8-as a kerékbe, vagy legalább essen ki. Vagy ha mondjuk leesel egy magas szikláról bicajjal, akkor deformálódjon a váz. :D
meg a motor is deformálódhatna mert ha 100-al neki mész a fának nem csak füstölni fog az a motor.......xD

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 08. 31. 10:06

Ja szerintem is jó lenne ha a biciklik meg a motorok is sérülnének rendesen. Meg az lenne még jó, ha a Pay N' Spray-be nem olyan zsákba macska szerűen lenne az autófestés, hanem kilehetne választani a színt, mint a San Andreas-ba a tuningolásnál. Meg remélem, hogy a küldetések úgy lesznek, mint az RDR-be. Arra gondolok, hogy mikor megyek felvenni egy küldetés, már előtte ott áll az illető aki adja a feladatot nem csak ott terem, mint a GTA-ban. Meg alig látni céltalan embereket, mindenki csinál valamit, pl: a kovács a lópatkót készít és néha kimegy lehűteni magát az itatóba, csirkét meg zöldséget szeletelnek, a nő áll az erkélyen aztán bemegy a Doktor-hoz és elkezdi írni valamit. Nagyon jól meg van csinálva és ez életszerűvé teszi a játékot, jó lenne ezeket viszont látni a GTA-ba!

Amúgy vannak dolgok, amiket látatlanba is meglehet mondani a GTA V-ről. Pl, hogy a küldetéseket valamilyen módon értékeli a játék és ha megcsináltuk az összes főküldetést bármikor újra kezdhetjük azokat.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 08. 31. 16:07

mostanában leállt a screenshot áradat,már jó lenne valami kis infó megint.
De lehet,hogy már érik az a második trailer :D ,de az is lehet,hogy csak az új max payne 3 dlc megjelenése miatt szüneteltetik egy kicsit a GTA V infókat

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 09. 01. 13:37

én amin a gta4-ben nagyon megmosolyogtam:
-valaki említette a pay-n-sprayt, és hogy kilehessen választani a kocsi színét!
Nos ugye a gta4-ben ha bemész random kidob egy színt a kocsidnak!De ha belemész a statisztikákban valahol megtalálhatod hogy "kocsid kedvenc színe" vagy valami hasonló!
ezen nagyon megmosolyogtam!Volt hogy rózsaszínt írt ki xD

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 09. 01. 14:19

insanity06 írta:én amin a gta4-ben nagyon megmosolyogtam:
-valaki említette a pay-n-sprayt, és hogy kilehessen választani a kocsi színét!
Nos ugye a gta4-ben ha bemész random kidob egy színt a kocsidnak!De ha belemész a statisztikákban valahol megtalálhatod hogy "kocsid kedvenc színe" vagy valami hasonló!
ezen nagyon megmosolyogtam!Volt hogy rózsaszínt írt ki xD
hát,nem kizárt az sem,hogy tervezték bele a szabad színválasztást is,csak aztán vagy kivették,vagy nem is csinálták meg. volt jópár ilyen dolog még.
http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/820/ami-vegul-kimaradt

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 01. 14:39

insanity06 írta:én amin a gta4-ben nagyon megmosolyogtam:
-valaki említette a pay-n-sprayt, és hogy kilehessen választani a kocsi színét!
Nos ugye a gta4-ben ha bemész random kidob egy színt a kocsidnak!De ha belemész a statisztikákban valahol megtalálhatod hogy "kocsid kedvenc színe" vagy valami hasonló!
ezen nagyon megmosolyogtam!Volt hogy rózsaszínt írt ki xD
Szerintem ez inkább arra akar utalni, hogy a mi a játék által generált "kedvenc" szín, de egyébként szerintem nincs sok értelme annak az adatnak, mert úgysem mi választjuk, ennélfogva teljesen random adatot fog kiadni, max érdekességként rakták be/hagyták bennt. Hogy még ezt is el lehessen olvasni. Végülis VC-ben, meg szinte az összes részben olyan adatokat el lehet olvasni, hogy brutális... :D Felét személy szerint kivenném, mert teljesen fölösleges információhalmazokat tartalmaz, persze azért igen érdekes visszaolvasni őket. :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 01. 14:44

insanity06 írta:én amin a gta4-ben nagyon megmosolyogtam:
-valaki említette a pay-n-sprayt, és hogy kilehessen választani a kocsi színét!
Nos ugye a gta4-ben ha bemész random kidob egy színt a kocsidnak!De ha belemész a statisztikákban valahol megtalálhatod hogy "kocsid kedvenc színe" vagy valami hasonló!
ezen nagyon megmosolyogtam!Volt hogy rózsaszínt írt ki xD
Elméletileg az általad legtöbbet vezetett autószínt írja ki. Én pl. mindig sárga infernussal kocsikázok, s a kedvenc színre sárgát ír ki

Lezárt