Kevin Butler, aki egy kitalált PlayStation 3 reklámarc, egy érdekes bejegyzést tett közzé Twitteren, amiben a GTA V-ről beszél humorosan.
In preparation for #GTAV, this morning I used a pile of dirt to jump my car over a crowded intersection. Totally worth the $752 ticket.
— Kevin Butler (@TheKevinButler) április 30, 2012
Magyarul:
"Készülök a #GTAV-re, ma reggel egy földkupacról ugrattam át a kocsimmal egy forgalmas kereszteződést. Megbüntettek $752 dollárra, de megérte!"
Az, hogy a Sony egy kiemelt reklámarca és marketingese ilyet posztol a twitteren, egy kis bizakodásra adhat okot. Ezek szerint a játék közelebb van, mint gondolnánk? Korábban ráadásul még a hivatalos PlayStation 3 oldalon is kapott egy adatlapot a játék, amit később leszedtek. Fingers crossed.
Apropó: ma van pontosan fél éve, hogy megjelent a trailer.