Hittétek volna? Már több, mint 10 éve írjuk nektek a jobbnál jobb tartalmakat. Sok dolog történt ebben az időszakban, a (teljesség igénye nélkül) újraírt történetünket erre találjátok.
Nem szeretnék érzelegni, de sokat jelent nekem ez az oldal, és sokat fog mindig is, elég sok mindent köszönhetek neki az életben. Örülök neki, hogy megismertem azokat az embereket, akikkel itt találkoztam. Valamint örülök az összes lehetőségnek és tudásnak, amit az oldal szerkesztése közben kaptam.
Köszönettel tartozom minden jelenlegi és volt szerkesztőtársamnak, az összes emberenek, aki időközben valamilyen módon segített, valamint természetesen nektek látogatóknak, hogy a puszta jelenlétetekkel mindig is bíztattatok minket.
A következő szám pedig az első GTA-val kapcsolatos emlékeim közül, mikor hasonló forróságban 2003 nyarán napokig nem tudtam letenni a Vice Cityt. Nektek mi az első emléketek a sorozattal kapcsolatban?

Nekem az első GTA-s emlékeim a GTA 1-2-vel kapcsolatosak, de a 2d-s részeket azóta sem játszottam ki, csak baromkodtam bennük, a 3d-s részeket viszont már rengetegszer kijátszottam

Később rájöttem, hogy ez a GTA3 volt, de akkor mikor tudatosan ismertem a GTA nevet, már a Vice Cityvel ismerkedtem ez nem sokkal a III után volt...a mai napig a legkedvesebb epizódom. Emlékszem eleinte még a gépem se volt elég hozzá.
-
Nagyon jó az oldal csak így tovább!
Párhónapra rá kértem is egy számítógépet és mell a VC-t, majd ugyanabban az évben jött mellé a SA ami még a VC-nél is nagyobb kedvenc lett, belegondolni se merek hány száz órát öltem bel.
Már jóideje nincs időm fórumozgatni, de ettől még gallyra jó érzés, főleg hogy az uw.hu-s időszak óta látom alakulgatni az oldalt és jócskán hozzámnőtt, kis fikaként kezdtem anno fellátogatni, azóta pedig felnőttem.
Belegondolni is félelmetes, hogy szerkesztőként ezt a 10 évet, ha kihagyásokkal is, de milyen nagy munka volt végigcsinálni, ez durván nagy respectet érdemel.
Első GTA-s játékélményem nekem is a Vice City volt, habár előtte már ismertem a GTA 3-mat, de ahhoz képest teljesen más, sokkal elragadóbb élményt adott, és ez máig így van.
Első GTA-s zene pedig ami a legjobban belémégett az pedig a Vice City-ből adódóan a Billie Jean.