
Egy dán srác már a megjelenési dátum előtt megszerezte a Grand Theft Auto IV eredeti változatát, és erről egy videót is készített a népszerű videómegosztó portálra.
Először is le kell szögezni, hogy a játékot hiába telepíti fel, az csak és kizárólag december 3-a után hajlandó elindulni. A srác egyébként valószínűleg valamilyen videojáték-szaküzletben dolgozhat, így jutott hozzá előbb a játékhoz. Természetesen a fejlsztők az ilyen esetekre is gondolnak azzal, hogy a játék a megjelenés előtt nem indul el. Mindenesetre érdekes lehet a videó, amiből a következő infókat szűrhetjük ki:
Íme a videó:
A végére pedig egy extra információ. A Grand Theft Auto IV-et, Magyarországon forgalmazó Multimédia Holding cégtől megtudtuk, hogy itthon magyar borítóval és kézikönyvvel jelenik meg a játék.
Reméle az Electro world-ben nem 15ezerért adják oda...
) legyen már Dec 6 (csak akk tok elmenni a pólusba a game-ért
) mert így meg fogok őrülni
Nehogy nekem elfoggyon !